Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Aerobic v Chorvátsku

Aerobic Chorvátsko

Aerobic v Chorvátsku

Tak ako každoročne, tak aj v tejto letnej sezóne organizujeme v rôznych termínoch aerobic v Chorvátsku, príp. aj rôzne iné formy cvičenia v Chorvátsku (napr. cvičenie pilates v Chorvátsku) s pobytom na Vile Adria Sun. V určitých turnusoch získavate cvičenie v Chorvátsku ZADARMO - platíte iba cenu ubytovania, prípadne ďalších voliteľných služieb, ako je polpenzia alebo doprava.

aerobic v chorvátsku

Cvičenie v Chorvátsku prebieha na obľúbenej Vile Adria Sun, ktorej hlavnou devízou sú dve priestranné vonkajšie terasy, na ktorých cvičenie prebieha. Po náročnom cvičení sa navyše môžete ihneď schladiť v bazéniku vily či priamo v mori, ktoré je od vily vzdialené iba 20 m.

V prípade záujmu neváhajte a objednávajte čo najskôr, pretože počet miest je obmedzený a záujemcov o aerobic v Chorvátsku veľa. Bližšie informácie Vám kedykoľvek poskytneme na telefónnom čísle +421 908 082 703+421 908 082 703.

Čo je to aerobic?

Väčšina ľudí samozrejme vie a dokáže bez zaváhania odpovedať na otázku, čo je to aerobic? Nájdu sa však aj takí, ktorí úplne presne netušia, o aký druh cvičenia sa ide. Aerobic sa dá presnejšie špecifikovať ako kondičné cvičenie za sprievodu hudby. Je typom cvičenia zameraného na rozvíjanie a podporu obehovej sústavy. Človek, ktorý pravidelne cvičí aerobic, získava vytrvalosť a samozrejme aj vyššiu výkonnosť. Okrem pozitívneho vplyvu na fungovanie a štruktúru celého pohybového aparátu, pôsobí pozitívne aj na nervovú sústavu.

Ak Vás tieto informácie presvedčili, že chcete stráviť aktívnu týždeň pri mori, neotáľajte a zarezervujte si aerobic v Chorvátsku na vyššie uvedenom telefónnom čísle alebo na našej e-mail na adresu adriasun@adriasun.sk.

Cvičenia v Chorvátsku

Cvičenie v Chorvátsku je skvelou ponukou pre všetkých pohodových ľudí, ktorí chcú stráviť aktívnu dovolenku - cvičenie pri mori - joga, zumba, aerobic. Príďte sa pobaviť, užiť si super týždeň so skvelou partiou ľudí, zatancovať si, zaskákať, pretiahnuť a potrápiť telo. Tešiť sa môžete na veľa slniečka, more, tanec, zábavu i leňošenie. Aktívna dovolenka - cvičenie aerobic resp. cvičenie pri mori nie je len ženská záležitosť ...
Všetky podrobnosti Vám radi oznámime na telefónnom čísle +421 908 082 703+421 908 082 703.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií