Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Aktívna dovolenka v Chorvátsku

Aktívna dovolenka Chorvátsko

Aktívna dovolenka Chorvátsko

Máte dosť večného leňošenie, váľanie sa na plážach a radi by ste si dovolenku v Chorvátsku aktívne užili? Potom využite niektorú z našej ponuky aktívnej dovolenky v Chorvátsku. Neváhajte a pripojte sa v mesiacoch jún, auguste a september  k niektorému z ponúkaných pobytov: aerobic, zumba, brušné tance, africké tance, pilates či joga. Ďalšie informácie môžete nájsť tiež na stránke Aerobic v Chorvátsku.

AKTÍVNA DOVOLENKA v Chorvátsku

Podrobné informácie o termínoch týchto pobytov Vám radi zodpovieme v niektorej z našich kancelárií, prípadne telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Tanečné sústredenie v Chorvátsku 2014

Pre obrovský záujem budeme tiež v r. 2014 v termíne 30.8. - 6.9. organizovať výučbu tancovania na Vile Adria Sun. Tanečné sústredenie zavíta do tejto vily už tretíkrát! Pod nasledujúcimi odkazmi môžete zhliadnuť videá z predchádzajúcich ročníkov:

Naša cestovná kancelária už piatym rokom prevádzkuje na Omišskej riviére apartmánový dom Vila Adria Sun, ktorý je ideálnym miestom pre pobyty väčších skupín, najmä pre cvičenie akéhokoľvek druhu. V čom je toto miesto vynimočné? Jeho veľkou výhodou sú najmä dve vonkajšie terasy. Na každej z nich môže samostatne a nerušene cvičiť 40 až 50 cvičencov. Má výborné umiestnenie - na kľudnom, osamelom mieste, 20 metrov od mora. Celková kapacita apartmánového domu Vila Adria Sun je 75 lôžok. Ďalšou výhodou je možnosť stravovania priamo v tomto objekte. V najnižšom poschodí nájdete našu vlastnú reštauráciu (len pre ubytovaných hostí), kde sa môžu naši klienti stretávať v prípade nepriazne počasia. Medzi vilou a morom sú k dispozícii dva menšie sladkovodné bazény, ďalej je tu možnosť zapožičania stolného tenisu, horských bicyklov, motorových člnov a cestných skútrov. Najväčšou devízou na uvedenom pobytovom mieste je skutočnosť, že nikoho nebudete rušiť ani nebudete nikým rušení.

Našimi organizovanými skupinami boli v predchádzajúcich rokoch skupiny výučby aerobiku, brušných tancov, afrických tancov, jogy, sústredenia tanečných súborov a pod.

Ďalšia ponuka aktívnej dovolenky v Chorvátsku

Aktívna dovolenka Chorvátsko - raftingŠportovo založení hostia môžu zo všetkých našich pobytových lokalitách využiť možnosť/vyskúšať si potápanie, pešiu turistiku, horolezectvo, jachting, rafting, morský kajaking, kanioning, horskú cyklistiku...

Vyraziť môžete aj na niektorý z nami ponúkaných výletov a spestriť si tak svoju dovolenku v Chorvátsku. Okrem návštevy niektorého z národných parkov alebo krásnych historických miest môžete využiť aj ponuku niektorého z lodných výletov, napr. výlet po prúde rieky Cetiny, ktorý je ideálny pre rodiny s deťmi. Ponuku výletov nájdete v sekcii Cestovné informácie „výlety v Chorvátsku“.

Čo možno ešte neviete o Pilates?

Aktívna dovolenka v Chorvátsku - pilatesCvičenie vhodné pre všetky vekové kategórie. Pilates je dômyselne prepracovaný systém cvikov Josepha H. Pilates, zameraný na koordináciu intenzívneho dýchania a pohybu. Zlepšuje pružnosť a ohybnosť kĺbov a chrbtice a kladie dôraz na správne držanie tela. Pôsobí veľmi pozitívne na zlepšenie rovnováhy, odstránenie bolesti chrbta a svalových nerovnováh. Zvyšuje svalovú silu a vytrvalosť, s cieľom vypestovať dlhé štíhle svaly a ploché brucho. Cvičenie nie je postavené na nekonečnom opakovaní. Vyžaduje plné sústredenie na presné vykonanie cvikov, čo vedie k lepšiemu uvedomenia a ovládnutiu celého tela. Významne podporuje kardiovaskulárny a lymfatický systém a zároveň posilňuje imunitu. Z cvičenia budete odchádzať nabití energiou a príjemným pocitom harmónie tela a mysle.

Čo na našich stránkach nenájdete, to Vám radi zodpovieme telefonicky alebo nám napíšte na e-mailovú adresu: adriasun@adriasun.sk.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií