Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Bar > Apartmány Bar

Apartmány v Bare - Čierna Hora

Krásne a v posledných rokoch opravované a skrášľované letovisko Bar skrýva vo svojom vnútri veľa ubytovacích kapacít. Okrem hotelov je tu pomerne široká ponuka najrôznejších apartmánov. Apartmány v Bare sú na veľmi dobrej úrovni a oproti tým chorvátskym sú tiež lacnejšie. Za nízke ceny tu ponúkame ubytovanie v kvalitne zariadených apartmánoch v dobrej dostupnosti pláží i centra letoviska.

apartmány Bar

Apartmány v Bare sú štandardne zariadené, majú spálňu, vlastné sociálne zariadenie, vybavenú kuchyňu alebo kuchynský kút, balkón, niektoré tiež klimatizáciu a je tu k dispozícii Wi-Fi pripojenie k internetu. Parkovanie je možné priamo pri apartmánovom dome.

Cesta k apartmánom v Bare je dlhšia ako do chorvátskych letovísk, avšak cestou po Jadranskej magistrále máte možnosť zastaviť a kochať sa krajinou, krásnymi výhľadmi, alebo tiež  navštíviť niektoré pekné letoviská, ktoré cestou do Baru budete míňať. Prestávku si môžete na chvíľu urobiť napr. v Budve, príp. si vyfotiť milionársky polostrov Sv. Stefan. Takýchto príležitostí je však oveľa viac a je len na Vás, ktoré miesto si pre zastavenie vyberiete.

Poloha apartmánov v Bare priamo zvádza k návšteve predchodcu tohto letoviska mestečka Stari Bar, ktoré je vzdialené približne 5 km. Viac informácií o Starom Baru získate na stránke dovolenka v Bare.

Ak nechcete zachádzať na južnú časť pobrežia Čiernej Hory, môžeme Vám ponúknuť aj apartmány v Bečiči, Budve, Tivatu či ďalších mestách Boky Kotorskej.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Bare

Apartmány Vila Anna Černa Hora - Bar

Apartmány Anna sa nachádzajú v letovisku Bar, resp. v jeho okrajovej časti Šušanj. Sú umiestnené v pokojnej časti letoviska, čo poskytuje súkromie a ... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Anna

KÚPIŤ