Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Boka Kotorská > Apartmány Boka Kotorská

Apartmány Boka Kotorská

Apartmány v Boke Kotorskej

Ubytovanie v malých pokojných letoviskách, to poskytujú apartmány v Boke Kotorskej. Na výber je z celého radu menších miest, ktoré sa pozdĺž celého zálivu nachádzajú. Či už ide o Dobrotu, Orahovac, Perast, Risan či Morinj, vždy sa jedná o príjemné malé a nepreplnené letoviská, ktoré poskytnú turistom dostatok pokoja a súkromia. V letoviskách Boky Kotorskej sa nachádzajú malé kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do mora a tzv. ponty, z ktorých je príjemný vstup do vody (kamenistý, príp. schodíky).

Apartmány v Boke Kotorskej pre Vás v tejto sezóne ponúkame v letoviskách Dobrota, Perast a Orahovac. Mimo týchto letovísk Vám môžeme v Boke ponúknuť tiež apartmány v Tivate, ktorá je oproti predchádzajúcim menovaným letoviskám väčšia a nachádza sa tu tiež veľký prístav, letisko a potom tiež apartmány Risan, v cípe Risanského zálivu. Všetky nami vybrané apartmány sú veľmi kvalitne zariadené a vybavené moderným nábytkom a vo vzdialenosti max. 150 m od mora.

Pri ubytovaní v ktoromkoľvek z menovaných letovísk Vám môžeme vrelo odporučiť návštevu historického Kotoru v samom závere Boky Kotorskej, v cípe jej Kotorského zálivu. Ak si naplánujete tiež výlet po hradbách nad Kotor (čaká Vás cca 1500 schodov), vymedzte si na návštevu Kotoru minimálne pol dňa. Tento výšľap odporúčame buď v skorých ranných alebo večerných hodinách, kedy sú na to ideálne teploty. Výhľad z pevnosti na samom vrchole hradieb však kompenzuje vynaložené úsilie a rozhodne stojí za to.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií