Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Brela > Apartmány Brela

Apartmány Brela - Chorvátsko

Apartmány na Brele patria vďaka celosvetovo známej destinácii Brela jednoznačne k najžiadanejším apartmánom na Makarskej riviére. Apartmány Brela sú vyhľadávané nielen slovenskými ale stále viac zahraničnými turistami, ktorí oceňujú nádherné prírodné pláže, priezračné more a relatívne pokojnejšiu atmosféru, napríklad oproti Baške Vode alebo Makarskej.

APARTMÁNY v BRELe

Dopravné spojenie sa do tejto destinácie opäť podstatne zrýchlilo vďaka novému tunelu, ktorý vyúsťuje v susednej Baške Vode. Na Brelu tak dôjdete zo SR po cca 10-tich až 12-tich hodinách jazdy. Vďaka tomu sú nielen apartmány na Brele žiadané od klientov cestujúcich vlastnou dopravou. Naša CK samozrejme zaisťuje k aparmánom na Brele tiež autokárovú dopravu z celej SR. V priebehu hlavných letných mesiacov je Brela veľmi vyhľadávaným letoviskom a preto pamätajte na skorú rezerváciu!

Z apartmánov na Brele

Apartmány Brelaby sme Vám jednoznačne odporučili luxusnú apartmánovú Vilu Katarina, ktorá je umiestnená vo svahu v centre Brely medzi niekoľkými známymi hotelmi ale pritom na veľmi pokojnom mieste, vo vzdialenosti asi 200m od mora.

Ubytovanie na apartmánovej Vile Katarina na Brele Vám zabezpečíme v dvoch až šesťlôžkových apartmánoch. Všetky apartmány sú plne vybavené kuchynským kútom, sociálnym zariadením, klimatizáciou, prípadne Wi - Fi pripojením. Každý apartmán má aj balkón, väčšina s pohľadom na more.

V ďalšej časti Brely - Jakiruši máme v ponuke obľúbené apartmánové Vily Perla a Nikola. Vo všetkých apartmánoch na Brele je pre klientov cestujúcich autom vyhradené parkovacie miesto. Letovisko Brela je veľmi obľúbeným letoviskom a tak je tu k dispozícii bohatá ponuka iných ubytovacích kapacít. Táto vila býva veľmi rýchlo obsadená, v tom prípade pozrite aj ponuku apartmány Tučepi, najmä Vilu Tihana, ktorá je kvalitou ubytovania porovnateľná s apartmánmi Katarina. Možno by Vás mohla zaujať ponuka apartmánov Baška Voda, kde máme  v ponuke niekoľko podobných apartmánových víl.

Ubytovanie v apartmánoch Brela je zo strany klientov požadované s vlastným stravovaním, v prípade záujmu však nie je problém zabezpečiť polpenziu v reštaurácii vzdialenej do 150 m od apartmánu.

Pre spestrenie pobytu môžu klienti využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov a na niektorý z nich vyraziť. S ponukou výletov sú klienti oboznámení našou delegátkou v mieste pobytu. V ponuke je celý rad lodných alebo poznávacích výletov - jaskyne, pevnosti..., výlety do Splitu, Mostare, Dubrovníka a mnoho ďalších.

Celá Makarská riviéra a samozrejme aj letovisko Brela sú v letných mesiacoch známe stálym a teplým počasím s minimálnym množstvom zrážok. Predpoveď počasia pre najbližšie dni môžete zhliadnuť na stránkach počasie Brela.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si z apartmánov na Brele

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusná dovolenka Brela, Vila Katarina - luxusné ubytovanie hotelových kvalít za veľmi príjemné ceny! Vila Katarina je umiestnená v pomerne pokojnej ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila KatarinaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla sa nachádzajú vo svahu. Cesta z pláže k domu síce vedie do kopca, toto je však plne vynahradené krásnym výhľadom na more, protiľahlý ... KlimatizáciaPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila PerlaLast minute 2%

KÚPIŤ