Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Budva > Apartmány Budva

Apartmány v Budve - Čierna Hora

Budva je veľmi obľúbeným a cez leto hojne turistami navštevovaným letoviskom v Čiernej Hore. Toto čiernohorské centrum cestovného ruchu svojim návštevníkom ponúka bohaté množstvo zábavy, dlhú promenádu​​, pláž aj nepreberné množstvo obchodíkov s oblečením, suvenírmi apod. Lákadlom je aj staré mesto Budva, ktorá sa nachádza pri prístave v Budve.

apartmány Budva


Medzi ubytovacími kapacitami v Budve majú veľké zastúpenie apartmány, ktoré sú roztrúsené takmer po celej Budve a cena za ubytovanie sa odvíja od vzdialenosti k pláži či starému mestu. Všeobecne platí, že čím bližšie k pláži sa ubytovanie nachádza, tým vyššiu cenu je potrebné očakávať. Budva je celkovo drahším letoviskom a to predovšetkým vďaka komplexnej vybavenosti letoviska a tiež množstvom zahraničných, predovšetkým ruských, turistov. Nami vybrané apartmány v Budve sme vyberali veľmi starostlivo podľa poskytovanej kvality ubytovania a vzdialenosti od pláží aj starého mesta. Všetky naše apartmány sú vo výbornom pomere kvality a ceny a plne postačujúce pre pohodové strávenie dovolenky. 

Vyberať si tiež môžete z našej ponuky hotelov v Bečiči, prípadne ponuky apartmánov v Bečiči, ktoré sa nachádzajú v tesnom susedstve Budvy. Budva je s Bečiči spojená pobrežnou promenádou.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Budve

Apartmány Marko Čierna Hora - Budva

Príjemné ubytovanie v priestranných apartmánoch v turistickom centre Čiernej Hory - Budve. Apartmány Marko sú veľmi dobre umiestnené. Nachádzajú sa ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Markofirst minute 5%

KÚPIŤ