Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čanj > Apartmány Čanj

Apartmány Čanj

Apartmány v čanji

Po novom sme pre Vás pripravili ponuku apartmánov v Čanji, letovisku nachádzajúcom sa na Barskej riviére, iba pár kilometrov nad obľúbeným prímorským mestom Sutomore. Čanj leží v krásnej zátoke iba 10 kilometrov pod letoviskom Petrovac na Moru, ktoré je súčasťou Budvanskej riviéry a 9 km od dlhej prírodnej pláže Buljarica, ktorá rozhodne stojí za návštevu.

Vybrali sme nádherné apartmány, v ktorých na hostí čaká nové a luxusné vybavenie. Tieto apartmány v Čanji sú teda vhodné aj pre náročnú hotelovú klientelu. Samozrejmosťou je klimatizácia, Wi-Fi pripojenie a veľká LED TV so satelitným príjmom.

Počas pobytu určite odporúčame plavbu na "Kraljičinu plažu", ktorá je prístupná iba z mora. Pokoj a krištáľovo čistá voda malej zátoky, v ktorej sa pláž nachádza, je veľkým lákadlom.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Apartmány v Čanji

Apartmány Perla Černá Hora - Čanj

Moderný apartmánový dom Perla bol postavený v roku 2016, ponúka teda krásne nové a najmä luxusné ubytovanie spĺňajúce požiadavky aj tej najnáročnejš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Perlafirst minute 10%

KÚPIŤ