Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče > Apartmány Duče

Apartmány Duče - Chorvátsko

Apartmány Duče môžete nájsť v obľúbenej oblasti Omišská riviéra. Medzi najobľúbenejšie apartmány v Duče patrí Vila Babaja a vila Nedjelko - apartmány v Duče sú väčšinou na kopci,  čo zaručuje nádherný výhľad na Jadranské more a ostrov Brač. Apartmány Duče sa nachádzajú na pokojnom mieste, zhruba 150 metrov od cesty a 200 metrov od piesočnatej pláže.

APARTMÁNY Duče

Apartmánová Vila Nedeljlko v Duče Vám ponúkne troj až štvorlôžkové izby, vzdialené 200 m od mora. Vila Babaja 2 - 6 miestne štúdia či apartmány. Klienti cestujúci autom majú pri apartmánoch v Duče vyhradené parkovacie miesto (1 apartmán - 1 parkovacie miesto). Ponúkané apartmány sú štandardne vybavené, disponujú vybaveným kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením a balkónom s výhľadom na more. Na terase apartmánov Duče môžu klienti bez obmedzenia využívať vonkajší gril.

Z apartmánov v Duče

Apartmány Dučemôžete podnikať rôzne výlety do blízkeho i vzdialeného okolia. Z apartmánov v Duče môžete vyraziť napríklad na pevnosť Klis pri Splite, do jaskyne Vranjača, prípadne na niektorý z lodných výletov - poldenný alebo kombinovaný, napr. na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol. Obľúbené sú tiež fish pikniky doplnené rôznymi zábavnými porgramu.

Aktuálnu predpoveď počasia v Duče

 

Z apartmánov v Duče
Apartmány Duče - Vila Nedeljkomůžete podnikať rôzne výlety do blízkeho i vzdáleního okolia. Z apartmánov v Duče môžete vyraziť napríklad na pevnosť Klis pri Splite, do jaskyne Vranjača, prípadne na niektorý z lodných výletov - poldenný alebo kombinovaný, napr na ostrov Brač - Postira, Supetar, Bol. Obľúbené sú tiež fish pikniky doplnené rôznymi zábavnými porgramu.
Aktuálnu predpoveď počasia v Duč

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Duče

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Omiš - Duče, Vila Babaja.táto vila patrí medzi najobľúbenejšie apartmány časti Duče na Omišskej riviére, na predmestí mesta Omiš. Táto oblasť je vyhľ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Nedeljko Omišská riviéra - Omiš Duče

Nedeljko - apartmánový dom umiestnený v letovisku Duče na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na more a protiľahlý ostrov Brač. Apartmánový dom sto... PlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Nedeljko

KÚPIŤ