Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Gradac > Apartmány Gradac

Apartmány Gradac - Chorvátsko

Apartmány Gradac patria k najjužnejšie položeným apartmánom Makarskej riviéry aj strednej Dalmácie. Apartmány v Gradaci patria k novinke v našej ponuke. Gradac je známym a čoraz viac vyhľadávaným letoviskom na Makarskej riviére. Letovisko uspokojí požiadavky ako mladých aj starších klientov ale aj rodiny s malými deťmi.

Apartmány v Gradaci

V Gradaci Vám ponúkneme ubytovanie v niekoľkých vyskúšaných apartmánových vilkách. Všetky nami ponúkané apartmány v Gradaci sú do maximálnej vzdialenosti 150 metrov od mora a na všetkých týchto apartmánových domoch máte možnosť si priobjednať polpenziu, ktorá je zabezpečená vo vile Velimir v centre Gradacu. Polpenzia je podávaná formou jednotného slovenského alebo chorvátskeho menu v klimatizovanej jedálni na prízemí vily Velimir. Klientom, ktorí preferujú autokarovú dopravu môžeme zabezpečiť odvoz zo všetkých väčších miest na Slovensku, v Gradaci Vám autobus zastaví v najbližšej možnej vzdialenosti od apartmánov.

Apartmány v Gradaci

Z našej ponuky apartmány Gradac Vám môžeme odporučiť obľúbené apartmánové Vily Josko a Teo za veľmi prijateľné ceny. Kvalita ubytovania na týchto apartmánoch je pritom na slušnej úrovni. Parkovanie je možné priamo pri apartmáne alebo vo vedľajších uliciach. Polpenzia je podávaná formou jednotného slovenského alebo chorvátskeho menu v klimatizovanej jedálni.
Medzi novinku v našej ponuke tiež patria apartmány Drvenik ale aj najjužnejšie položené apartmány Pelješac.

Apartmány Gradac sú ideálnym východiskovým miestom pre výlet k Bačinským jazerám. Bačinské jazera sú sústavou prepojených krasových a sladkovodných jazier, ktoré miestami dosahujú hĺbku až 28 m. Dno jazera sa nachádza pod úrovňou mora. S kompletnou ponukou výletov Vás oboznámi naša delegátka v mieste pobytu.

Počasie v letovisku Gradac je po celú sezónu stále s minimálnym množstvom zrážok. Aktuálnu predpoveď počasia pre Gradac môžete zhliadnuť na stránkach počasie Gradac.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Gradaci

Apartmány Vila Josko Makarská riviéra - Gradac

Obľúbená, zrekonštruovaná vila sa nachádza cca 150 metrov od kamienkovej pláže a 300 metrov od centra mesta.Vila je umiestnená na rovine a je vhodná ... WiFiPlážObchodBazénVlastná dopravaApartmány Vila Josko

KÚPIŤ

Apartmány Vila Teo Makarská riviéra - Gradac

Krásna apartmánová vilka sa nachádza iba 150 metrov od krásnej kamienkovej pláže a približne 200 metrov od centra letoviska. Pred vilou je posedenie ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Teo

KÚPIŤ

Apartmány Guji Makarská riviéra - Gradac

Veľmi príjemné ubytovanie zažijete v modernej apartmánovej vile Guji v obľúbenom letovisku Gradac. Vilku nájdete nad cestou, ale pritom na kľudnom mi... WiFiKlimatizáciaPlážObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány GujiLast minute 2%

KÚPIŤ