Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Igrane > Apartmány Igrane

Apartmány Igrane - Chorvátsko

Apartmány v Igrane nájdete na našej ponuke už niekoľko sezón. K apartmánom do Igrane dorazíte po zhruba 11 hodinách jazdy z Bratislavy, pri ktorej prekonáte vzdialenosť  cca 954 km.

Apartmány v Igrane

Vila Eva - apartmány Igrane v našej ponuke vynikajú skvelou polohou, nachádzajú sa neďaleko centra a malého mestského prístavu. Zároveň sú iba 70 metrov od pláží pod hotelom Punta s pozvoľným vstupom do mora a 100 - 150 metrov od pláží medzi skaliskami, kde máte zaručené úplné súkromie. Ďalšie krásne kamienkové pláže sú od apartmánov vzdialené 200 metrov. Na plážach sú k dispozícii sprchy – vstup zdarma. Ďalšie krásne pláže sú vzdialené iba 200 m od krásnych štrkových pláží s pozvoľným vstupom do mora.

Apartmány Igrane Vám ponúknu ubytovanie v štvor až šesť lôžkovom apartmáne. Uvedený apartmán má dve dvojposteľové izby s možnosťou jednej prístelky. Apartmán v Igrane je moderne zariadený, vybavený pekným nábytkom, televízorom a má vlastné sociálne zariadenie. Spoločná kuchynka s chladničkou sa nachádza na medziposchodí a jej súčasťou je všetok riad, sendvičovač, kávovar, mikrovlnná rúra, malá el. rúra s varičom, varná kanvica a samozrejme  chladnička. V apartmáne je k dispozícii gril s posedením.

Igrane svojou polohou priamo nabáda k výletom - vyraziť môžete napr. do Dubrovníka, Splitu, Omišu alebo Makarskej. A ak chcete navštíviť skôr niektorú z prírodných krás, môžeme vrelo odporučiť vodopády Kravica, ktoré sú často označované ako malé Plitvice. Nachádzajú sa v Bosne a Hercegovine neďaleko chorvátskych hraníc a celkom 70 km od Igrane.

V južnej časti Makarskej riviéry Vám môžeme ponúknuť penzióny v Drveniku, ktoré sa nachádzajú 13 km južne od Igrane.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Igrane

Apartmány Vila Eva Makarská riviéra - Igrane

Apartmánová Vila Eva je výhodne položená, asi 70 m od miestneho malého prístavu, 200 m od mestskej pláže. Samoobsluha a kiosk s ovocím a zeleninou je... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodVlastná dopravaApartmány Vila Eva

KÚPIŤ

Apartmány Vila Mornar Makarská riviéra - Igrane

Apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste vo vzdialenosti 200 m od mora. Najbližší obchod je vzdialený iba 100 m od vily. Priamo na vile je k dispoz... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieVlastná dopravaApartmány Vila Mornar

KÚPIŤ