Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Maslinica > Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica - Chorvátsko

Pohľad na ap.dom Maslinica

Apartmány v Maslinici sú charakteristické svojou polohou v miernom kopci, odkiaľ sa vám naskytne nádherný výhľad na zátoku, otvorené more s množstvom malých ostrovčekov i celé letovisko Maslinica.

apartmány v Maslinici

Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica sú už niekoľko rokov v našej ponuke a stále sa tešia veľkej obľube. Sú bez výnimky kvalitne vybavené a vzhľadom k veľkosti letoviska sa nachádzajú neďaleko pláží aj centra. Maslinica je rybárskou osadou a menším letoviskom na západnom pobreží ostrova Šolta. Pobrežie v okolí mesta je veľmi členité a tvorené veľkým množstvom menších či väčších zátok. Vjazd do zátoky pri letovisku Maslinica je chránený malými ostrovčekmi, ktoré dotvárajú jedinečnú scenériu. Okolie mesta je známe krásnymi borovicovými lesmi a takmer nedotknutou panenskou prírodou.

Apartmány MaslinicaUbytovanie v apartmánoch Maslinica poskytujeme v dvoj až sedemlôžkových kompletne vybavených apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením, plne zariadeným kuchynským kútom, balkónom alebo terasou, televíziou a mnohokrát aj klimatizáciou, čo zaistí úplnú spokojnosť a príjemné prežitie letnej dovolenky. K plážam letoviska sa dostanete po ceste z mierneho kopca, pod ktorým sa v zátoke nachádza krásna kamienková pláž. Lepší plavci si môžu doplávať aj na malé ostrovčeky, ktoré sa v zátoke nachádzajú a ktoré súčasne ponúkajú aj skvelé podmienky pre podmorský rybolov a potápanie.

Apartmány MaslinicaV letovisku Maslinica - môžete sa ubytovať v nasledujúcich apartmánoch z našej ponuky: