Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice > Apartmány Mimice

Apartmány Mimice - Chorvátsko

Apartmány v Mimiciach sa nachádzajú uprostred najobľúbenejších destinácií v Chorvátsku, medzi Omišskou a Makarskou riviérou. Apartmány Mimice sú vzdialené cca 880 km od hraničného prechodu Mikulov, teda v rozumnej dostupnosti zo SR kedy 90% cesty prebieha po diaľniciach.

APARTMÁNY v Mimiciach

Apartmány v Mimiciach sú obľúbené aj vďaka výhľadu na Dinárske hory, týčiacie sa priamo nad mestečkom. Krajinu dotvárajú kamienkové, pozvoľne sa zvažujúce pláže, priezračné more i borovicové háje a pokojná atmosféra. To všetko tvorí podmienky pre ideálnu dovolenku v Mimiciach s deťmi alebo pre milovníkov prírody.

Na apartmánoch v Mimiciach sú k dispozícii dvoj až štvorlôžkové izby alebo apartmány, vzdialené cca 150 m od pláže. Klienti cestujúci vlastným autom majú pri apartmánoch v  Mimiciach vyhradené parkovacie miesto (1 apartmán - 1 parkovacie miesto). Ponúkané apartmány sú väčšinou strednej kategórie a majú dobrú polohu - neďaleko pláží a centra letoviska. Apartmány aj izby majú vlastné sociálne zariadenie. Hostia na všetkých apartmánových domoch môžu využívať vonkajšiu terasu alebo balkón, vo väčšine prípadov aj gril.

Z apartmánov v Mimiciach

Apartmány Mimicemôžete vyraziť na rôzne výlety do okolia. Mimice majú ideálnu polohu na pomedzí Omišskej a Makarskej riviéry. Z apartmánov v Mimiciach sa môžete vydať napríklad na pevnosť Klis, do jaskyne Vranjača, prípadne na niektorý z lodných výletov, teda Fish Piknik alebo poldenné či kombinované výlety na ostrov Brač - do mestečiek Postira, Supetar, Bol. Žiadané sú aj výlety do večerného Omišu alebo Bašky Vody. S aktuálnou ponukou výletov Vás zoznámi naša delegátka pri informatívnej schôdzke. V prípade, že sú apartmány v Mimiciach obsadené, môžete vyskúšať susedné apartmány Omiš alebo Mimiciam najbližšie apartmány Brela na Makarskej riviére.

Počas letných mesiacov je počasie v mimiciach veľmi stabilné s minimálnym množstvom zrážok. Aktuálnu predpoveď počasia môžete zhliadnuť na stránkach počasie Mimice.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Mimiciach

Apartmány Vila Maria Omišská riviéra - Mimice

Vila MARIA je menšia rodinná vilka strednej kategórie s priaznivou polohou. Apartmány Mimice - Vilu MARIA nájdete nad hlavnou zátokou a prístavom m... WiFiPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Vila MariaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Frič Omišská riviéra - Mimice

Vila Frič sa nachádza v letovisku Mimice, cca 50 metrov vzdušnou čiarou od mora. Dom je umiestnený na kopci pod cestou nad hlavnou zátokou letoviska.... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieDomáci miláčikoviaVlastná dopravaApartmány Vila FričLast minute 20%

KÚPIŤ