Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Južná Dalmácia > Ubytovanie Orebič > Apartmány Orebič

Apartmány Orebič - Chorvátsko

Apartmány Vila Lidija, Orebič, pohľad z parkoviska

Na juhozápade polostrova Pelješac aj túto sezónu ponúkame možnosť ubytovania v apartmánoch Orebič. Orebič je najnavštevovanejším letoviskom polostrova a ponúka nespočetné možností vyžitia, medzi ktoré patrí napr. aj lodný výlet na ostrov Korčula s nádherným historickým mestom rovnakého mena.

Apartmány v Orebiči

Vinárska oblasť Dingač z východu obklopuje apartmány Orebič a tým umožňuje aj návštevu jednej z monohých vínnych pivníc, ktoré sa v tejto oblasti nachádzajú. Táto vinárska oblasť Dingač produkuje jedno z najlepších červených vín Chorvátska vôbec.

V Orebiči poskytujeme ubytovanie v malých apartmánových vilkách v úplnom súkromí a zároveň neďaleko prekrásnych piesočných pláží a centra letoviska. Apartmány Orebič Vám poskytnú všetko, čo potrebujete či očakávate. Sú štandardne zariadené štýlovým nábytkom, plne vybavené kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením a balkónom alebo terasou. K dispozícii je po väčšinou tiež klimatizácia a Wi-Fi pripojenie. Medzi našimi klientmi je veľmi obľúbenou apartmánová Vila Lidija, ktorá sa nachádza v blízkosti mora aj centra, je novo postavená, vkusne zariadená a dokáže tak vyhovieť aj náročnejším klientom.
Prehľad apartmánov na polostrove Pelješac nájdete na stránke apartmány Pelješac. Novinkou v našej ponuke sú aj apartmány Gradac.

Z apartmánov v Orebiči môžete vyraziť na jeden z mnohých ponúkaných fakultatívnych výletov. Navštíviť môžete mesto Ston, ktoré sa delí na Mali Ston na severe a Veliki Ston na juhu. V tomto meste môžete zhliadnuť pozoruhodne dlhé opevnenie, ktorého sa do dnešnej doby zachovalo približne 6 km, vrátane dvadsiatich bastiónov a pevnosti. Ďalej môžete, okrem už spomínanej Koručuly, vyraziť aj na lodný výlet na ostrov Mljet, kde sa nachádza jeden z najznámejších a najkrajších národných parkov Chorvátska.

Ak sa stále rozhodujete, či svoju dovolenku stráviť v hotely či apartmáne, potom môžeme spomenúť, že v apartmánoch máte nielen viac súkromia, pretože ste ubytovaní v malých vilkách namiesto väčších hotelových komplexov, ale apartmány poskytujú navyše aj väčší obytný priestor ako hotelové izby a v neposlednom rade je tu výhoda vybaveného kuchynského kúta, kde si môžete podľa potreby kedykoľvek, čokoľvek uvariť.