Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrov Šolta > Apartmány ostrov Šolta

Apartmány ostrov Šolta - Chorvátsko

Vyhľadávaným a obľúbeným typom ubytovania na stredodalmatských ostrovoch sú apartmány na ostrove Šolta. Poskytujeme tu ubytovanie v jednom z najkúzelnejších letovísk Jadranu, mestečku Maslinica. Letovisko sa nachádza na západnom pobreží ostrova a tak sú tunajšie apartmány vyhľadávanou voľbou turistov hľadajúcich ubytovanie na ostrove Šolta. Nachádzajú sa tu väčšie zátoky s krásnymi štrkovými plážami a pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú ideálne na kúpanie.

APARTMÁNY NA OSTROVE ŠOLTA

V mestečku Maslinica pre Vás máme pomerne bohatú ponuku ubytovania. Ponúkané apartmánové vilky sú dvoj až sedemlôžkové, umiestnené v pokojnej lokalite letoviska a vybavené kvalitným moderným nábytkom, čo zaručuje prežitie spokojnej a ničím nerušenej dovolenky. Všetky apartmány disponujú vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským  kútom, balkónom či terasou, televíziou a vo väčšine prípadov aj klimatizáciou. Nachádzajú sa vo vzdialenosti od 80 do 300 metrov od kamienkovej plážeapartmány na ostrove Šolta. Pri všetkých kapacitách poskytujeme možnosť zaistenia polpenzie v jednej z miestnych reštaurácií, ktoré je možné zabezpečiť aj na skúšku a až po nej sa rozhodnúť, či túto polpenziu využijete alebo nie.

Ubytovanie v apartmánoch tejto lokality zaručuje prežitie krásnej dovolenky v priestranných a vkusne zariadených apartmánoch, ktoré sú navyše výborným východiskovým bodom pre plánovanie celého radu výletov. Vyraziť môžete jednak na výlety priamo po ostrove Šolta, avšak aj mimo neho. S ponukou výletov Vás ochotne zoznámia priamo majitelia apartmánových viliek, ktorí Vám súčasne veľmi radi poradia so všetkým, s čím sa na nich obrátite. Ochotne Vám pomôžu aj pri riešení akýchkoľvek prípadných problémov spojených s ubytovaním v ich apartmánovom dome.

V našej ponuke "Apartmány ostrov Šolta" nájdete nasledujúce ubytovacie kapacity:

  • Apartmány Vila Nataša
  • Apartmány Vila Stanka
  • Apartmány Vila Boris
  • Apartmány Vila Željko

Bohatú ponuku ubytovania na ostrovoch nájdete v sekcii ubytovanie ostrov Brač.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány na ostrove Šolta

Apartmány Stanka Šolta - Maslinica

Apartmánový dom Stanka nájdete v najmalebnejšej časti strediska Maslinica.Dom stojí na pokojnom mieste s krásnym výhľadom vo vzdialenosti asi 80 metr... KlimatizáciaPlážTelevíziaObchodDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Stanka

KÚPIŤ

Apartmány Nataša Maslinica

Apartmánový dom Nataša je umiestnený na pokojnom mieste v miernom svahu s krásnym pohľadom na more a zátoku v Maslinici. Vzdialenosť od mora je asi 2... KlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Nataša

KÚPIŤ