Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Južná Dalmácia > Ubytovanie Pelješac > Apartmány Pelješac

Apartmány Pelješac - Chorvátsko

V našej ponuke sú apartmány Pelješac najvyhľadávanejšiou voľbou ubytovania v Južnej Dalmácii. Apartmány tu ponúkame v najväčšom a zároveň najobľúbenejšom letovisku tejto oblasti - v Orebiči. Orebič sa nachádza na juhozápade polostrova a leží neďaleko známeho vinárskeho regiónu Dingač. Práve odtiaľ pochádza Chorvátmi veľmi obľúbené víno ​​Dingač. Vyrába sa z hrozna odrody Plavac Mali a vyznačuje sa tým, že je veľmi hutné a temné . Ak ste milovníkom piesčitých páži, ktoré sú v Chorvátsku veľmi výnimočné, tak práve tie sú úplným skvostom Orebiča. Sú s pozvoľným vstupom do mora a určite potešia každého návštevníka tejto lokality.

Apartmány na Pelješaci

Apartmány na Pelješaci poskytujú ubytovanie v malých vilkách. Tieto poskytujú úplné súkromie v moderne vybavených a štýlovo zariadených apartmánoch kde nájdete všetko, na čo ste u apartmánov zvyknutí. Všetky apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom, balkónom a vo väčšine prípadov aj klimatizáciou a Wi - Fi pripojením - to je poväčšinou zadarmo. Aj napriek tomu, že ubytovanie v apartmánových vilkách poskytuje úplné súkromie a kľud, nachádza sa zvyčajne neďaleko pláží a centra letoviska. Veľmi obľúbeným ubytovaním v tejto lokalite sú Apartmány Vila Lidija, ktoré sme pre ich obľúbenosť zaradili do našej ponuky aj pre tento rok.

Ponuku apartmánov v Orebiči budeme neustále dopĺňať o ďalšie atraktívne apartmány i hotely. Ďalšou novinkou v našej ponuke sú apartmány Drvenik, ktoré určite stoja za vašu pozornosť.

Ubytovanie v apartmánoch na Pelješaci poskytuje nielen výhodu priestoru, ale aj úplného súkromia oproti ubytovaniu v hotelových izbách, kde je ubytovací priestor podstatne menší a zároveň tu nie je možnosť vlastného varenia či prípravy i najmenšieho pokrmu.

Aj keď zo Stonu do Orebiča je hodinka cesty, ubehne vám rýchlo keďže vedie vedie krásnou prírodou polostrova Pelješac a je plná nádherných vyhliadok. V blízkej dobe by mal byť vystavaný most medzi pevninou a polostrovom Pelješac, ktorý by cestu do tejto lokality značne skrátil a nebolo by tak nutné prechádzať cez Neum v Bosne a Hercegovine.

Prehľad našich najobľúbenejších hotelov v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány Pelješac

Apartmány Vila Lidija Pelješac - Orebič

Vila Lidija je umiestnená v pokojnej časti Orebiča v blízkosti mora aj centra, má veľmi výhodnú pozíciu - kamkoľvek sa dostanete pomerne rýchlo. Ubyt... WiFiKlimatizáciaPlážObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila LidijaLast minute 2%

KÚPIŤ