Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Luxusné apartmány Perla v Čanji

Poloha na mape: N 42,16267     E 19,00636

first minute 10%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Čierna Hora > Ubytovanie Čanj > Apartmány Čanj > Apartmány Perla

Apartmány Perla

WiFi Klimatizácia Pláž450 mTelevízia Obchod Stravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

vYUŽITE nÍZKe UVÁDZACIE CENy!!

Moderný apartmánový dom Perla bol postavený v roku 2016, ponúka teda krásne nové a najmä luxusné ubytovanie spĺňajúce požiadavky aj tej najnáročnejšej klientely. Na vile je k dispozícii 9 plne zariadených apartmánov odlíšených farbou nábytku i počtom lôžok.

Nadštandardne zariadené apartmány sa nachádzajú v letovisku Čanj na Barskej riviére, zhruba 10 kilometrov pod Petrovac na Moru a 7 kilometrov nad letoviskom Sutomore.

Prežite dovolenku plnú luxusu v apartmánoch Perla, kde sa o Vás postará príjemný personál.

Termíny a cenyMám otázku

UBYTOVANIE

V apartmánovom dome sa nachádza 9 moderne zariadených apartmánov pre 4-5 osôb (maximálne 4 dospelé osoby). Apartmány sú vybavené podľa najvyšších štandardov nábytkom z kvalitných materiálov, elegantne usporiadaným tak, aby bola zaručená vysoká úroveň komfortu a pohodlia. Samozrejmosťou je klimatizácia na všetkých apartmánoch (zdarma). Vyberať môžete z týchto apartmánov:

 • Apartmán č. 1 - prízemie, 2 spálne (jedna s manželským dvojlôžkom, druhá s dvoma pevnými lôžkami), plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom v samostatnej miestnosti, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a terasa.
 • Apartmán č. 2 - prízemie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a terasa.
 • Apartmán č. 3 - prízemie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a terasa.
 • Apartmán č. 4 - 1. poschodie, 2 spálne (jedna s manželským dvojlôžkom, druhá s dvoma pevnými lôžkami), plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom v samostatnej miestnosti, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a balkón.
 • Apartmán č. 5 - 1. poschodie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a balkón.
 • Apartmán č. 6 - 1. poschodie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a balkón.
 • Apartmán č. 7 - 2. poschodie, 2 spálne (jedna s manželským dvojlôžkom, druhá s dvoma pevnými lôžkami), plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom v samostatnej miestnosti, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a balkón.
 • Apartmán č. 8 - 2. poschodie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén. Bez balkónu, v apartmáne sú veľké francúzske okná.
 • Apartmán č. 9 - 2. poschodie, 1 spálňa s manželským dvojlôžkom, druhá miestnosť s dvoma pevnými lôžkami, plne vybaveným kuchynským a jedálenským kútom, veľká LED TV s káblovou televíziou, moderné sociálne zariadenie, fén a balkón.

Vo všetkých apartmánoch a priestoroch apartmánu Perla je k dispozícii Wi-Fi pripojenie k internetu.

Možnosť zaistenia detskej postieľky do všetkých apartmánov.

Parkovanie

Pre každý apartmán je vyhradené jedno parkovacie miesto priamo pri dome.

Doprava

Nebojte sa vlastnej dopravy do Čiernej Hory, máme pre Vás riešenie! Dlhú cestu za vysnívanou dovolenkou si môžete rozdeliť na dve časti a značne si tak uľahčiť cestovanie. Zaistíme Vám ubytovanie na Plitvických jazerách, kde môžete navštíviť nádherný národný park, prenocovať a druhý deň ráno vyraziť v ústrety zážitkom do Čiernej Hory. Takto rozdelená cesta Vám utečie ako voda. Ani sa nenazdáte a budete si užívať odpočinok na pláži či poznávať domácu kultúru a ďalšie krásy.

stravovANIE

- vlastné

- možnosť zaistenia polpenzie alebo plnej penzie v reštaurácii Mreža, ktorá sa nachádza priamo pri promenáde. Zvýhodnená cena pre hostí vily Perla je cca 7 €/os./deň za polpenziu a 9 €/os./deň za plnú penziu (cena platná v roku 2016).

pláže

Apartmánový dom sa nachádza zhruba 450 metrov od viac ako 1000 metrov dlhej pláže. Povrch pláže je rôzny, na začiatku pláže (bližšie k vile Perla) je pláž piesková, ďalej k centru Čanj skôr kamienková.

Pláž je lemovaná promenádou s množstvom reštaurácií, pizzérií, občerstvení, stánkov so zmrzlinou, ovocím, zeleninou aj sezónnym tovarom.

Pri pláži k dispozícii sprchy.
Plážový servis (2 ležadlá, slnečník) je na pláži za poplatok.

Z Čanjskej pláže môžete využiť prevoz loďou na tzv. "Kraljičinu plažu", ktorá je prístupná iba z mora. Cena plavby loďou je len 2 €/os. a platí pre cestu tam aj späť (cena platná v minulom roku, v novej sezóne sa môže mierne líšiť). Plavba trvá cca 5 minút a rozhodne stojí za to, nakoľko se jedná o jednu z najkrajších pláží na čiernohorskom pobreží.

Výlety

Z miesta pobytu Vám môžeme ďalej ponúknuť celý rad výletov po Čiernej Hore (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jazero a mnoho ďalších…). Ďalšie informácie nájdete na stránke výlety v Čiernej Hore. S aktuálnou ponukou výletov Vás oboznámi náš delegát v mieste pobytu.

Dalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Luxusné ubytovanie Vám môžeme ponúknuť tiež v Penzióne Palma v Bečiči.

Ceny, termíny, doprava

Dĺžka pobytu - 7 nocí

Cena 1 Cena 2 Cena 3
22.09.2018 - 29.09.2018 425,00 € 382,00 € Vlastná doprava 367,00 € 330,00 € Vlastná doprava 327,00 € 294,00 € Vlastná doprava rezervovať

Vysvetlivky k cenníku:
Cena 1 - za apartmán č. 1, 4, 7 na 7 nocí, bez stravy, vlastnou dopravou.
Cena 2 - za apartmán č. 8 na 7 nocí, bez stravy, vlastnou dopravou.
Cena 3 - za apartmán č. 2, 3, 5, 6, 9 na 7 nocí, bez stravy, vlastnou dopravou.

S využitím vlastnej dopravy je možné ubytovanie aj v termínoch na iný počet nocí.

K pobytom na 7 nocí môžeme zaistiť tiež autobusovú dopravu za cenu od ...
K cene za autobusovú dopravu je potrebné uhradiť príplatok za zvoz Bečiči-Čanj-Bečiči, ktorý sa hradí na mieste.

Cenu leteckej dopravy Vám radi oznámime na vyžiadanie.

Platobné podmienky

Záloha: bežne sa hradí 50% z celkovej ceny, minimum je 40€/osobu.
Doplatok: zvyšná čiastka úhrady dovolenky by mala byť pripísaná na náš účet najneskôr 30 dní pred odjazdom. Po dohode je možné termín doplatku zmeniť.

Príspevky od zamestnávateľov: v prípade, že Vám zamestnávateľ prispieva finančnou čiastkou na dovolenku, potom Vám radi - podľa Vašich požiadaviek vystavíme faktúru.

Zľavy:

 • vernostná zľava pre stálych klientov: 8 EUR/os./pobyt
 • 5 % zľava pre novomanželov, ktorí uzavreli manželstvo v r. 2018
 • 5 % zľava pre seniorov (nad 60 rokov)

Cena zahŕňa:

 • 7x ubytovanie/apartmán
 • využívanie klimatizácie
 • Wi-Fi pripojenie
 • spotrebu všetkých energií
 • záverečné upratovanie
 • poistenie CK proti úpadku
 • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

 • autobusovú dopravu (možno príkúpiť)
 • leteckú dopravu (možno prikúpiť)
 • cestovné poistenie (možno prikúpiť)
 • pobytové taxy - platí sa na mieste vo výške - 1,5 €/dosp. os./noc, deti 12-18 rokov 1 €/noc, deti do 12 rokov 0,5 €/noc
 • stravu (možno prikúpiť)

Cena dopravy:

 • Vlastná doprava.

Bližšie informácie o autobusovej doprave nájdete na stránke doprava do Čiernej Hory.