Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Plitvické jazerá > Apartmány Plitvické jazerá

Apartmány Plitvické jazerá - Chorvátsko

Ubytovanie ponúkame v dobrej dostupnosti vstupu do národného parku. Apartmány sa nachádzajú neďaleko hlavnej cesty D1 Záhreb - Split a len 3 km od vchodu do Národného parku Plitvické jazerá.

Apartmány na Plitvických jazerách

Ubytovanie môžeme ponúknuť v dvoch priestranných dvojlôžkových apartmánoch, z ktorých jeden je s možnosťou prístelky. Rovnako ako v iných našich ubytovacích kapacitách, aj tu máte možnosť vlastného varenia v plne vybavenej kuchyni. Odporúčame však zájsť do cca 500 metrov vzdialenej reštaurácie, kde si môžete pochutnať na niektorej z miestnych špecialít.

Apartmány na Plitvických jazerách sú ideálnym miestom na oddych počas cesty do prímorských letovísk. Skoro ráno vyrazíte, okolo poludnia vstúpite do Národného parku Plitvické jazerá, prezriete si jedno z najkrajších miest sveta, večer sa ubytujete, prenocujete a druhý deň sa plní energie môžete vydať na druhú polovicu cesty k moru. Prípadne môžete ešte ráno navštíviť Plitvice a až poobede vyraziť v ústrety fantastickej dovolenke pri mori. 

Ak Vás zaujíma viac informácií o Plitvických jazerách, potom pozrite náš článok o Plitviciach, ktorý nájdete v sekcii "Dovolenka".

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie apartmány Plitvické jazerá

Vila Sanja - Krizmanič Plitvické jazerá - Smoljanac

Vila Sanja Krizmanić sa nachádza v meste Smoljanac v pokojnom, príjemnom prostredí 800 metrov od hlavnej cesty D1 Záhreb - Split a 3 km od vchodu do ... WiFiTelevíziaObchodDomáci miláčikoviaVila Sanja - Krizmanič

KÚPIŤ

Apartmány Ivanka Plitvické jazerá - Grabovac

Krásny malý apartmánový dom sa nachádza v dedinke Grabovac, neďaleko hlavnej cesty D1, približne 6 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. ... WiFiKlimatizáciaTelevíziaDomáci miláčikoviaVlastná dopravaApartmány Ivanka

KÚPIŤ