Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Podgora > Apartmány Podgora

Apartmány Podgora - Chorvátsko

Hľadáte kvalitne vybavené apartmány na peknom mieste v Chorvátsku? Potom Vám určite odporučíme apartmány Podgora, ktoré sa postupne dostali na vrchol obľúbenosti medzi apartmány na Makarskej riviére. Všetky apartmány v Podgore, ktoré nájdete v našom katalógu sú ponúkané už niekoľko rokov a sú teda vyskúšané a hlavne obľúbené medzi našimi klientmi.

APARTMÁNY v Podgore

Môžete využiť ponuku rodinných apartmánov - napr. apartmánová Vila Sonja, v pokojnej časti Podgory, ktoré sú priestorovo pomerne veľké, s dvoma spálňami, veľkou obývacou izbou aj maximálne vybavenou kuchynskou linkou. Samozrejmou súčasťou každého apartmánu je balkón alebo terasa, ale aj možnosť grilovania na vonkajšom grile. Keďže je Podgora skôr menšie letovisko, zo všetkých apartmánov v Podgore je to blízko na pláž aj do centra. Ubytovacie kapacity v Podgore sú obmedzené, preto Vám v prípade zaplnenia apartmánov v Podgore radi ponúkneme apartmány v Tučepoch. Tučepi tesne susedia s Podgorou. Medzi najžiadanejšie  apartmány na Makarskej riviére jednoznačne patria apartmány Baška Voda, kde Vám ponúkame rôzne typy apartmánov i hotelov.

Ak dávate prednosť luxusnejšiemu ubytovaniu, potom Vám odporučíme apartmánovú Vilu Swiss v centre Podgory. Táto vila je svojím umiestnením vhodná pre rodiny s malými deťmi s kočíkom aj pre horšie sa pohybujúcich klientov.

Apartmány Podgora

Apartmány PodgoraMôžeme smelo zaradiť medzi jedny z najžiadanejších na Makarskej riviére. Letovisko Podgora je menším mestečkom, všade sa dostanete bez problémov a pomerne rýchlo, preto Podgora získala obľubu širokej klientely. Výber apartmánov v Podgore neustále dopĺňame a rozširujeme podľa rastúceho dopytu zo strany klientov. Do našej ponuky zaradíme apartmány v Podgore až po dôkladnom preskúmaní všetkých kvalitatívnych ukazovateľov, môžete si tak byť absolútne istí, že všetky fakty, uvedené v popise pobytového miesta sú pravdivé.

Ak potrebujete poradiť s výberom nejakého apartmánu v Podgore, potom sme Vám k dispozícii na non stop telefónnej linke alebo prostredníctvom on - line formulára na našich webových stránkach.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Podgore

Apartmány Vila Sonja Makarská riviéra - Podgora

Apartmánová Vila Sonja patrí už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie pobytové miesto. Ubytovanie Podgora - apartmány Sonja sa nachádzajú v j... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Sonjalast minute až 50%

KÚPIŤ