Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Risan > Apartmány Risan

Apartmány Risan - Čierna Hora

Letovisko Risan leží iba 75 km pod chorvátskym Dubrovníkom, čo je cca hodina a pol pomalšej jazdy. Pri ceste zo Slovenska je potrebné počítať s cca pätnástimi hodinami jazdy z Bratislavy. Apartmány v Risane nájdete na pokojnom mieste obklopenom zeleňou a aj napriek tomu neďaleko centra mestečka.

apartmány v Risane

sa nachádzajú v risanskom zálive Boky Kotorskej, iba 100 m od mora. Apartmány v Risane moderne zariadené a poskytujú všetko, čo od tohto typu ubytovania očakávate. Sú vybavené pevnými lôžkami, príp. prístelkou v obývacej časti, šatníkovou skriňou, TV-SAT, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom na risanský záliv alebo záhradu a pohorie. V cene ubytovania je tiež využívanie klimatizácie a Wi-Fi pripojenie k internetu.

Z apartmánov v Risane môžete vyraziť na celý rad výletov, napr. do historického Perast (4 km) alebo Kotoru (18 km). Navštíviť môžete tiež Národný park Lovčen, mestečko NJEGUŠI, Cetinje, Tivat alebo Budva. Krásny je tiež výlet na Skadarské jazero.

V Boke Kotorskej Vám môžeme odporučiť predovšetkým apartmány v Boke Kotorskej (Perast) alebo apartmány Tivat, obľúbený je však tiež Orahovac či Dobrota.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány v Risane

Apartmány Vila Lyrik Čierna Hora - Risan

Vila Lyrik sa nachádza na brehu risanského zálivu v Boke Kotorskej. Okolo vilky je veľa zelene, pretože je obklopená vlastnou záhradou. Od pieskovo-... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila LyrikFirst minute 10%

KÚPIŤ

Fotogaléria