Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Plitvické jazerá > Ubytovanie Smoljanac > Apartmány Smoljanac, Grabovac

Apartmány Smoljanac / Grabovac

Ubytovanie neďaleko vstupu do Národného parku Plitvické jazerá pre Vás ponúkame v apartmánoch v mestečku Smoljanac.

apartmány na Plitvických jezerách

K apartmánom Smoljanac dorazíte po asi 7 hodinách jazdy z Brna a počas cesty prekonáte vzdialenosť 609 km pri ceste cez Rakúsko a Slovinsko.

K apartmánom Smoljanac dorazíte po asi 7 hodinách jazdy z Brna a počas cesty prekonáte vzdialenosť 609 km pri ceste cez Rakúsko a Slovinsko.

Apartmány Smoljanac sa nachádzajú v ideálnej vzdialenosti - len 3 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá. V apartmánovom dome v mestečku Smoljanac ponúkame ubytovanie v dvoch priestranných izbách (A2, A2 + 1). Izby v našej ponuke majú spoločnú kúpeľňu a vybavený kuchynský kút. V apartmánovom dome je k dispozícii aj TV miestnosť a bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu. Hostia ubytovaní v apartmánoch Smoljanac majú priamo pri dome vyhradené parkovacie miesto. Večer môžete stráviť na krásnej záhrade apartmánov a odpočinúť si tu po náročnom dni. 

Apartmány Smoljanac sa nachádzajú len 3 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá, teda v ideálnej vzdialenosti. V apartmánovom dome v mestečku Smoljanac ponúkame ubytovanie v dvoch priestranných izbách (A2, A2 + 1). Izby v našej ponuke majú spoločnú kúpeľňu a vybavený kuchynský kút. V apartmánovom dome je k dispozícii aj TV miestnosť a bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu. Hostia ubytovaní v apartmánoch Smoljanac majú priamo pri dome vyhradené parkovacie miesto. Večer môžete stráviť na krásnej záhrade apartmánov a odpočinúť si tu po náročnom d.

Apartmány v mestečku Grabovac

sa nachádzajú pri hlavnej ceste vedúcej k Plitvickým jazerám a asi 6 km od vstupu do tohto národného parku. Po ceste k apartmánom sa môžete zastaviť aj v mestečku Slunj, kde priamo medzi domčekmi tečie riečka Slunjčica a vodopádky tu padajú do nemalej hĺbky. Zastávka vo Slunji je príjemným spestrením a tiež dobrým "naladením" pred návštevou Plitvických jazier.

Bohaté informácie o Plitvických jazerách Vám prinášame na stránke Plitvické jazerá v záložke "Dovolenka".

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si apartmány na Plitvických jezerách

Vila Sanja - Krizmanič Plitvické jazerá - Smoljanac

Vila Sanja Krizmanić sa nachádza v meste Smoljanac v pokojnom, príjemnom prostredí 800 metrov od hlavnej cesty D1 Záhreb - Split a 3 km od vchodu do ... WiFiTelevíziaObchodDomáci miláčikoviaVila Sanja - Krizmanič

KÚPIŤ

Apartmány Ivanka Plitvické jazerá - Grabovac

Krásny malý apartmánový dom sa nachádza v dedinke Grabovac, neďaleko hlavnej cesty D1, približne 6 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. ... WiFiKlimatizáciaTelevíziaDomáci miláčikoviaVlastná dopravaApartmány Ivanka

KÚPIŤ