Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sutivan > Apartmány Sutivan

Apartmány Sutivan - Chorvátsko

Pohľad na vilu  Blanka

Apartmány v Sutivane možno charakterizovať ako lacné a kvalitné. Ďalšou veľkou výhodou je rodinné prostredie, kde sa cítite naozaj ako doma. Na Brači aj na Sutivane nie sú apartmánové domy prehnane veľké, väčšinou domáce - majitelia víl vyčlenili časť domu na prenájom a tak sa stretávame s počtom dvoch až štyroch apartmánov v jednej Vile. Nikoho tak nerušíte a nikým nie ste rušení pri tak malom počte ubytovaných.

APARTMÁNY v SUTIVANe

V Sutivane poskytujeme ubytovanie v dvoch apartmánových domoch - Apartmány Vila Blanka a Apartmány Vila Drago, kde ponúkame ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových apartmánoch vo Vile Drago a päť až šesťlôžkových apartmánoch v prípade Vila Blanka. Apartmány Sutivan sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 912 km z Bratislavy.

Sutivan je moderné mestečko a nemá núdzu ani o záujem turistov. Táto skutočnosť núti miestných prenajímateľov k neustálemu vylepšovaniu kvalít apartmánov a tak apartmány na Sutivane držia krok s apartmánmi na pobreží. Apartmánové domy v Sutivane sú kvalitne vybavené a dokážu tak vyhovieť takmer každému. V apartmánoch nechýba vlastné sociálne zariadenie, plne vybavený kuchynský kút, balkón či terasa a klimatizácia. U vily Blanka je k Apartmány Sutivandispozícii aj práčka.

Ďalšou výhodou je menšia veľkosť stredísk na Brači. Sutivan sa radí medzi stredne veľká mestečka a tak sú apartmány na Sutivane väčšinou v rozumnej vzdialenosti od mora. Taktiež to nebudete mať nikdy ďaleko do centra, reštaurácie či obchodu. Všetko je v Sutivane, ale aj v ostatných letoviskách na Brači v dostupnej vzdialenosti. Samozrejme aj pláže sú zo všetkých apartmánových víl relatívne blízko a v prípade Sutivane si môžete vyberať medzi niekoľkými prírodnými plážami. Ubytovanie na apartmánoch v Sutivane je tak ideálne pre tých, ktorí milujú prírodu, teda prírodné nepreľudnené pláže, kľud a pohodu aj v plnej letnej sezóne.

Prezrite si našu ponuku apartmánov v Sutivane: apartmánové vily Blanka a Drago. Obe tieto kapacity sú medzi klientmi obľúbené a tiež sa na tieto apartmánove vily klienti radi vracajú.