Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na dom a bazén

Poloha na mape: N 43,44064     E 16,67365

Last minute 12%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče > Apartmány Duče > Apartmány Vila Babaja

Apartmánová Vila Babaja

WiFi Klimatizácia Pláž150 mTelevízia Obchod 150 mStravovanie Bazén Autobusová doprava Vlastná doprava

Omiš - Duče, Vila Babaja.
táto vila patrí medzi najobľúbenejšie apartmány časti Duče na Omišskej riviére, na predmestí mesta Omiš.
Táto oblasť je vyhľadávaná predovšetkým rodinmi s deťmi - lebo Duče má dlhé pláže s jemným zlatistým pieskom. Ďalšou prednosťou tejto vily je pekný bazén, ktorý slúži výhradne pre našich klientov. V tejto oblasti sa nachádza málo apartmánov s bazénmi.
Blízky Omiš ponúka maximum vyžitia, či už kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia. Nie je problém si každý deň zabezpečiť čerstvé potraviny, zeleninu. Je tu veľa reštaurácií, občerstvení, kaviarničiek...
Hostia, ktorí navštívia túto oblasť prvýkrát určite prekvapí majestátnosť a mohutnosť pohoria, ktoré sa týči pozdĺž centra Omišu. Túto pôsobivú prírodnú výnimočnosť prichádzajú zhliadnuť hostia aj zo vzdialených oblastí Chorvátska.

Mám otázku

Ubytovanie

Na Vile Babaja sú priestranné a moderne zariadené štúdiá aj apartmány pre 2 až 5 osôb. Každý apartmán má pomerne veľkú, dobre vybavenú kuchynskú linku, sociálne zariadenie a vo väčšine apartmánov je k dispozícii aj terasa alebo balkón s výhľadom na more. Samozrejmosťou je SAT TV a Wi-Fi pripojenie, všetko už započítané v cene. Po praktickej stránke iste poteší mikrovlnná rúra, trezor na každom apartmáne, kávovar a sendvičovač. Využiť môžete tiež služby kaderníctva priamo na Vile. Klimatizácia je za príplatok 1 €/deň, platí sa na mieste.

Celkové vybavenie apartmánov je na veľmi dobrej úrovni a isto nesklame žiadneho hosťa.

V cene nie je zahrnutá pobytová taxa, neobmedzené využívanie bazénu, ležadiel a slnečníkov a samozrejme vonkajšieho grilu s posedením. Skupinky priateľov sa môžu večer schádzať na veľké terase alebo v jedálni s kapacitou 36 miest.

Parkovanie

Pri vile je dostatok parkovacích miest je pre všetkých hostí.

Dostupnosť obchodov a služieb

Najbližšie obchody sú vzdialené od vily asi 150 metrov, veľký supermarket nájdete asi 400 metrov od vily. Do centra Omiša a k prístavu sa dostanete po 15-tich minútach chôdze. Športovo založených hostí potešia tenisové kurty a ďalšie športoviská v dosahu asi 300 metrov. Všetky malé deti budú rodičov prehovárať k návšteve blízkeho Dino parku.

Výlety

Naša delegátka Vám odporučí z desiatok možností rôznych výletov, či už lodných na protiľahlé ostrovy Brač a Hvar, tak aj mikrobusom napr. do Splitu, Trogiru alebo do Bosny a Hercegoviny, kde je veľa ojedinelých prírodných zaujímavosti. Ďalšími možnosťami spestrenia si pobytu je návšteva blízkej Makarskej riviéry alebo aj Dubrovníka.

Odporúčanie

Vila Babaja je vďaka bazénu a blízkym piesočnatým plážam vhodná pre všetky vekové kategórie s výborným pomerom kvality a ceny. Vďaka obrovskému spektru služieb a ďalších možností vyžitia sa táto vila rýchlo zaradí k najobľúbenejším pobytovým kapacitám.

Ak kapacity na tejto vile sú vypredané pozrite si ponuku ubytovania na Omišskej riviére, alebo ubytovania v Omiši alebo niektorú z ponúk ubytovania v Zadare.

Stravovanie

K pobytu si môžete prikúpiť polpenziu, ktorá sa podáva v kvalitnej reštaurácii v Omiši cca 600 metrov od ubytovania.
Cena polpenzie je cca 13,00 €/osoba/ deň - stravu je možné zakúpiť si až na mieste u delegáta a nie je podmienená na celý týždeň. Raňajky sú formou švédskeho stolu a večere výberom z menu.

Pizzeria je vzdialená cca 200 metrov.

Pláž

Prístup na pláže je absolútne bezproblémový či už pre rodiny s deťmi alebo staršiu klientelu. Prechádzanie cez cestu uľahčuje podchod. Vzdialenosť pláže je 150 metrov. Jemný, čistý piesok na plážach celého Duče si rýchlo obľúbia všetci hostia, veľmi pozvoľný prístup do mora ocenia menšie deti a neplavci.

Na plážach je veľa možností rýchleho občerstvenia, na obed si môžete zájsť do niektorej z blízkych reštaurácií prípadne ho zabezpečíme na apartmánovej Vile Babaja.
Pozdĺž pláží sú vysadené pínie, pod ktorými nájdete príjemný tieň. Uvedený typ pláží je v Chorvátsku ojedinelý, preto je táto oblasť veľmi populárna medzi návštevníkmi.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov - zdarma
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • používanie WiFi
 • záverečné upratovanie
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • služby delegáta
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti
 • využívanie bazénu

Cena nezahŕňa:

 • používanie klimatizácie (príplatok 1,00 €/hod., platí sa na mieste)
 • stravu
 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • pobytovú taxu 14,00 €/dospelá osoba/7 nocí, 7,00 €/dieťa 12- 18 rokov/7 nocí, deti do 12 rokov pobytovú taxu neplatia

Cena dopravy:

Do Omišu - Duče sa môžete dopraviť vlastným autom, alebo Vám zabezpečíme autobusovú dopravu. Bližšie informácie o doprave nájdete na stránke doprava do Chorvátska.