Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

 Pohľad na Igrane - vilu Evu

Poloha na mape: N 43,19449     E 17,13919

last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Igrane > Apartmány Igrane > Apartmány Vila Eva

Apartmány Vila Eva

WiFi Klimatizácia Pláž200 mTelevízia Obchod 150 mAutobusová doprava Vlastná doprava

Apartmánová Vila Eva je výhodne položená, asi 70 m od miestneho malého prístavu, 200 m od mestskej pláže. Samoobsluha a kiosk s ovocím a zeleninou je vzdialené 150 m. Majitelia sú Česi, preto Vám radi a rýchlo pomôžu so všetkým, čo bude potrebné.

Pozdĺž zálivu s mestskou plážou nájdete malé kaviarne, reštaurácie s miestnymi špecialitami, kiosky so suvenírmi a tlačou (vrátane českého). Všetko je otvorené dlho do noci. Diskotéka je v Živogošče, v hoteli Nimfa, vzdialeného 1,5 km. Samoobsluha je od apartmánov vzdialená 150 m, bankomat nájdete v hoteli Punta.

Mám otázku

ubytovanie

V ponuke je apartmán pre 4 - 6 osôb, delí sa na dve samostatné izby 2+1, so samostatnými vchodmi a vlastným sociálnym zariadením. Ideálne pre väčšiu rodinu alebo skupinu priateľov, ktorým nevadí spoločná kuchynka s chladničkou na medziposchodí. Apartmán je atypicky riešený s medziposchodím, je z neho nádherný výhľad na Igrane, pláž i Biokovo. V spodnej a hlavnej obytnej miestnosti (18m ²) sú dve lôžka, rozkladací gauč pre jednu osobu alebo dve deti, jedálenský stôl so šiestimi stoličkami, skriňa, bielizník, perinár, nočný stolík, skrinka na bielizeň. Z medziposchodia, kde nájdete kuchynský kút a hlavnú obývaciu miestnosť s balkónom sa vyjde po niekoľkých schodoch k manzarde (asi 12 m²) s malým oknom. Tu sú dve lôžka, s možnosťou jednej prístelky, perinár, bielizník, malý šatník. Na balkóne je možné sušiť bielizeň.

Vybavenie apartmánu

V každom zo samostatných izieb je rádio, klimatizácia alebo stropný ventilátor + veľký prenosný ventilátor (hlavná obytná miestnosť), česká TV, je možné si doviesť svoju kartu Skylink. Česká miniknižnica, hračky, rôzne spoločenské hry. Vybavenie na pláž - plážové hry, lopta, tenisové rakety, ping-pong atď. Možnosť zapožičania žehličky aj skladateľnej postieľky pre dieťa do 3 rokov.

Súčasťou kuchynského kúta je všetok riad, sendvičovač, kávovar, mikrovlnná rúra, malá el. rúra s varičom, varná kanvica a samozrejme chladnička. V kúpeľni, kde je vaňa so sprchou a sociálne zariadenie je aj sušič vlasov. K dispozícii sú aj deky a vankúše navyše, čistiace prostriedky, posteľná bielizeň sa mení každý týždeň. Wi-Fi prístup na internet je dostupný v každej kaviarničke, pokrytá je celá dedina, v blízkosti je hotel Punta s Wi-Fi pokrytím. Terasa apartmánov je čiastočne zastrešená. Na Vile Eva je k dispozícii aj gril s posedením.

Parkovanie

Parkovať nie je možné pred domom, ale na vyhradenom parkovisku - majitelia vám prepožičajú parkovaciu kartu. Parkovné je započítané v cene pobytu.

Nepremeškajte našu ponuku ubytovania v strednej Dalmácii.

Stravovanie

Vlastné alebo po dohode s majiteľkou vily možné zabezpečiť stravu v blízkej reštaurácii.

Pláže

Mestská pláž je vzdialená od vily 200 m, pláže sú tu kamienkové s pozvoľným prístupom do mora, preto sú vhodné aj pre malé deti a telesne postihnutých spoluobčanov. 2 km od apartmánov nájdete tzv. divoké prírodné pláže so skaliskami a zaručeným súkromím.

Výlety po okolí

Na výlet sa môžete vybrať do Dubrovníka, Splitu, Omišu, alebo Makarskej. Zaujímavé sú tiež vodopády Kravica, výstup na pohorie Biokovo alebo rafting na rieke Cetine. Celodenný výlet na ostrov Hvar s ochutnávkou rybích špecialít. Na plážach je možné vyskúšať niektorý z vodných športov. Majitelia vily Eva sú Česi, radi Vám odporučia výlety po okolí. Bližšie informácie o výletoch v Chorvátsku nájdete TU.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7x ubytovanie
 • používanie klimatizácie
 • pobytovú taxu
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti
 • služby delegáta
 • záverečné upratovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autobusová. Autobusovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR a ČR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby v cene od 99 EUR, v závislosti od nástupných miest.