Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Frič

Poloha na mape: N 43,40463     E 16,80506

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice > Apartmány Mimice > Apartmány Vila Frič

Apartmány Vila Frič

WiFi Klimatizácia Plážcca 200 mTelevízia Stravovanie Domáci miláčikovia Vlastná doprava

Vila Frič sa nachádza v letovisku Mimice, cca 50 metrov vzdušnou čiarou od mora. Dom je umiestnený na kopci pod cestou nad hlavnou zátokou letoviska. Príjemnou cestou zídete k moru po cca 3 minútach.

Z domu je krásny výhľad na more a protiľahlý ostrov Brač. Pláže nie sú preľudnené, vybrať si môžete medzi mestskou plážou priamo pod vilou alebo prírodnou plážou z druhej strany Mimic.

Ide o pokojnejšie pobytové miesto s krásnym okolím.

 

 

Mám otázku

Ubytovanie

V dome je k dispozícii 4 x štvorlôžkový1 x trojlôžkový apartmán. Trojlôžkový apartmán je vybavený manželským dvojlôžkom a rozkladacím gaučom v jednej miestnosti a oddelenou kuchyňou s priestrannou rohovou lavicou a stolom. Štvorlôžkový apartmán disponuje manželským dvojlôžkom v jednej miestnosti a rozkladacím gaučom (pre 2 osoby) v druhej miestnosti vrátane kuchynskej linky.

Všetky apartmány majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, plne vybavený kuchynský kút, klimatizáciu, TV, Wi-Fi. Nábytok je moderný a pohodlný.

Parkovanie

Pre klientov je zabezpečené parkovanie priamo pri dome.

Pes povolený

Ubytovanie vo vile Frič je povolené aj so psom.

Poloha, zábava a vyžitie

Mimice sú pokojnejšie pobytové miesto avšak s rozsiahlou ponukou služieb a obchodov. Najbližšia reštaurácia je od Vily Frič vzdialená asi 100 m, obchod s potravinami a zeleninou + pizzérie asi 250 m, zastávka autobusu 250 m.

Pri mestskej pláži sú kaviarne s občerstvením, na ďalšej prírodnej pláži je reštaurácia. Samozrejmosťou je možnosť vodných športov a lodných výletov priamo z Mimic.

Výlety

Letovisko Mimice má výhodnú polohu, nachádza sa na okraji Omišskej riviéry. Do mesta Omiš sa dostanete po 20-tich minútach jazdy, rovnakú dobu Vám to bude trvať do Bašky Vody a 30 minút do Makarskej.

Naša delegátka Vás na mieste zoznámi so širokou ponukou výletov loďou alebo mikrobusom do blízkeho i ďalekého okolia. Viac o výletoch na Omišskej riviére sa dozviete na stránke výlety v Chorvátsku.

Doporučenie

Príjemné ubytovanie v borovicovom háji, s nádherným výhľadom na more, zátoku i celé letovisko Mimice. Výhodou je tiež dobrá dostupnosť do Omišu aj Bašky Vody.

Stravovanie

Vlastné stravovanie, možnosť objednania stravy v blízkom hoteli Croatia Sydney. Kvalitná polpenzia je za cenu 90,00 €/osoba/týždeň. Možnosť dokúpenia obedov za cenu 75,00 €/osoba/týždeň. Raňajky sú formou švédskeho stola a večere výberom z 3 menu.

Z reštaurácie je krásny výhľad na more a možnosť aj sedenie na balkónoch.

Pláže

Priamo pod hotelom je pomerne veľká a udržiavaná štrková pláž s pozvoľným prístupom do mora. Vzdialenosť vzdušnou čiarou je 50 metrov. Na pláž sa ide cestou okolo hotela Croatia Sydney, cca 200 metrov. Ak sa vydáte po tejto pláži južným smerom, prídete po 5-tich minútach na druhú - prírodnú pláž v Mimiciach, ktorá je menej "zaľudnená". Borovicový porast siaha až k obom plážam. Vzhľadom na pomerne priestranné a pozvoľne sa zvažujúce pláže a veľmi dobrý prístup od Vily Frič sú Mimice a najmä toto pobytové miesto vhodné ako pre rodiny s malými deťmi tak aj pre seniorov.

Ďalšie informácie

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Zľavy:

 • seniori od 65 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie za celý apartmán
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • pobytovú taxu
 • služby delegáta
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravovanie
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

vlastná doprava