Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmány Jelič - ubytovanie Baška Voda

Poloha na mape: N 43,35787     E 16,94923

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Jelič

Apartmány Vila Jelič

WiFi Klimatizácia Pláž40 metrovTelevízia Obchod 30 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Uvedené pobytové miesto je určené hosťom, ktorí majú radi večerné prechádzky na rušnej promenáde a súčasne sa chcú zdržiavať v jej tesnej blízkosti, pritom na pokojnom mieste. Apartmány Jelič ležia v samom centre Bašky Vody v druhej rade od mora. Dom je po celkovej a veľmi vydarenej rekonštrukcii. Vzdialenosť od promenády je asi 20 metrov, od mora 40 metrov a 60 metrov od pláže. Toto ubytovanie v Baške Vode je vhodné nielen pre mladých ľudí, ale aj pre starších spoluobčanov. Atmosféru príjemného miesta dokresľuje promenáda s malým prístavom, lemovaná palmami, hudba a tanec na rôznych miestach, rad reštaurácií, kaviarní a malých obchodíkov či stánkov s upomienkovými predmetmi

Mám otázku

Ubytovanie

Apartmány Vila JeličUbytovanie Vám ponúkame v štýlovom kamennom dome v najstaršej časti zástavby - centre Bašky Vody, s úzkymi uličkami, ktoré sú typické pre Dalmáciu.
Apartmány sú pekné, s balkónom, s klimatizáciou, 3 - 5 lôžkové, vhodné pre  3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 - 2 deti, komfortné a moderne zariadené. Každý apartmán má samostatnú spálňu s troma lôžkami, obývaciu časť, v ktorej sa nachádza menší rozkladací gauč, kompletne vybavený kuchynský kútik,  vlastné sociálne zariadenie. V objekte je k dispozícii WiFi pripojenie na internet. 

Parkovanie

Je zabezpečené na vlastnom parkovisku vo vzdialenosti 50 metrov od domu.

Pes

Pes povolený za príplatok 22 EUR/týždeň.

Výlety

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekci "výlety v Chorvátsku", kde nájdete bohatú ponuku klasických, lodných i leteckých výletov.

Odporúčanie

Vďaka vyššie uvedeným skutočnostiam sa tak ubytovanie v apartmánovej vile Jelič stáva jedným z najzaujímavejších, nielen vďaka výhodnej cene. Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch obsadený, môžete zhliadnuť našu ďalšiu ponuku ubytovania v Baške Vode, kde pre Vás ponúkame napr. apartmány Vila Sanja alebo apartmány Vila Topalovič.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Stravovanie

Vlastné alebo Vám môžeme zabezpečiť polpenziu 110 EUR/osoba/tyždeň v niektorej z kvalitných blízkych reštaurácií (do 30 m od vášho domu). Keďže Chorváti sú známi ako gurmáni a odborníci na prípravu morských rýb, môžete ochutnať niektorú z rybacích špecialít v ktorejkoľvek miestnej reštaurácii - bude vždy výborná!

Pláž

More, resp. prístav v Baške Vode máte na dosah od ubytovania. Ak sa vydáte ktorýmkoľvek smerom promenádou pozdĺž mora, prídete asi za 2 minúty na jednu z dvoch miestnych pláží. Pláže sú tu kamienkové s pozvoľným prístupom do mora. Odporúčame tiež navštíviť jedny z najkrajších pláží sveta v susednej Brele, ktorá sa môže pochváliť ocenením modra vlajka, ktorá sa udeľuje za čistotu mora a pláží. Nemenej atraktívne sú aj pláže v susedstve - na Baško Polje, vyhľadávané predovšetkým vyznávačmi naturizmu. Na obe tieto pláže môžete pohodlne dôjsť pešo - príjemnou promenádou pozdĺž mora z Bašky Vody.

Súradnice apartmánov Jelič

GPS súradnice: N 43° 21, 472´   E 16° 56, 954´ (formát: DD MM.mmm teda stupne° Minúty´)
Google maps súradnice:
43.357868    16.94923 (formát DD.ddddd teda stupne°)

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa poľtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie za celý apartmán
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie
 • používanie klimatizácie a Wi-Fi

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Do Bašky Vody sa môžete dopraviť vlastným autom, alebo Vám zabezpečíme autobusovú prípadne leteckú dopravu. Bližšie informácie o doprave nájdete "TU".