Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na vilu Josko

Poloha na mape: N 43,10743     E 17,34217

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Gradac > Apartmány Gradac > Apartmány Vila Josko

Apartmány Vila Josko**+

WiFi Pláž150 mObchod 300 mBazén Vlastná doprava

Obľúbená, zrekonštruovaná vila sa nachádza cca 150 metrov od kamienkovej pláže a 300 metrov od centra mesta.Vila je umiestnená na rovine a je vhodná aj pre rodiny s malými deťmi v kočíku. Každý apartmán disponuje vlastným sociálnym zariadením a kuchynskou linkou s potrebným vybavením. Nábytok na apartmánoch je pomerne nový, rovnako tak kuchynské linky aj spotrebiče.

Všetky apartmány majú tiež balkón alebo terasu, niektoré s výhľadom na more. Na Vile Josko nájdete kvalitné ubytovanie za veľmi prijateľnú cenu pre Vašu nezabudnuteľnú dovolenku v Gradaci.

Mám otázku

Uytovanie

K dispozícii sú apartmánové štúdiá pre 2 až 4 osoby (3. a 4. lôžko môže byť prístelka) alebo dvojspálňové apartmány s možnosťou rozkladacieho gauča, celkovo teda pre 4 až 6 osôb. Každá jednotka má vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút a balkón alebo terasu (niektoré s výhľadom na more), WiFi zadarmo.

Parkovanie

Parkovanie je zabezpečené pri penzióne prípadne vo vedľajších uliciach.

Výlety

Gradac je východiskovým miestom pre fakultatívne výlety k Bačinským jazerám. Bačinské jazera sú súborom prepojených krasových a sladkovodných jazier, miestami dosahujú hĺbku až 28 metrov. Jazerá sú obklopené bohatou vegetáciou. Zaujímavosťou je, že dno jazera sa nachádza pod úrovňou dna morského. Lodný výlet je možné podniknúť na ostrov Korčula alebo polostrov Pelješac, ktoré sa pýšia krásnou prírodou. Za návštevu rozhodne stoja aj 60 km vzdialené vodopády Kravica. Navštíviť môžete tiež krásny Drvenik vzdialený cca 11 km. Viac informácii o výletoch v Chorvátsku nájdete v sekcii cestovné informácie.

Pes

Je povolený zdarma.

Zábava a športové vyžitie v letovisku Gradac

Mestečko Gradac je obľúbeným letoviskom. V sezóne sa tu konajú diskotéky pod holým nebom i ľudové slávnosti, jednou z najznámejších je tzv. Gradacká turistická noc v júli. V centre letoviska sa dá posedieť a stráviť príjemné chvíle v reštauráciách, kaviarňach i cukrárňach. Nachádza sa tu aj krásna promenáda s tržnicou, obchodmi, zmenárňou a diskotékou. Gradac je nazývaný rajom pre športovo založených cestovateľov. Počas pobytu sa môžete venovať surfingu, potápaniu, vodnému pólu, jet ski, tenisu, mini golfu, paraglidingu, cyklistike, pešej turistike a mnohým ďalším športovým aktivitám.

Ak je požadovaný termín v týchto apartmánoch obsadený, môžeme Vám ponúknuť ubytovania v Gradaci, kde pre Vás ponúkame apartmány Vila Teo alebo penzión Velimir.

Stravovanie

Vlastné alebo je možné si priobjednať polpenziu. Polpenzia formou jednotného slovenského alebo chorvátskeho menu.

Polpenzia za príplatok:
- 74 / os. / 7 nocí,
- 96 € / os. / 9 nocí,
- 130 € / os. / 12 nocí.

Stravovanie sa podáva v jedálni, ktorá je klimatizovaná.

Pláže

Kamienková pláž je vzdialená cca 150 metrov od vily. Pláž má pozvoľný vstup do mora. Na pláži sú k dispozícii sprchy. Ponuka vodných športov je za poplatok. Gradac sa pýši aj jednou z najkrajších pláží Makarskej riviéry Gornja Vala.

Gradac je typický svojimi dlhými štrkovými plážami, ktoré sú lemované borovicami a palmami. Všetky pláže majú pozvoľný vstup do mora, čo ocenia deti aj seniori. Na plážach nájdete taktiež šmýkačky a tobogány.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Fotogaléria

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie
 • používanie WiFi

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu (viď cena 1)
 • komplexné cestovné poistenie
 • polpenziu

Cena dopravy:

Vlastná doprava. Autobusovú doprava Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99,00 € v závislosti od nástupných miest. Viac info o doprave do Chorvátska.