Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Ubytovanie Brela - pohľad na dom

Poloha na mape: N 43,36907     E 16,93126

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Brela > Apartmány Brela > Apartmány Vila Katarina

Apartmány Vila Katarina

WiFi Klimatizácia Pláž200 metrovTelevízia Obchod 100 metrovStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Luxusná dovolenka Brela, Vila Katarina - luxusné ubytovanie hotelových kvalít za veľmi príjemné ceny! Vila Katarina je umiestnená v pomerne pokojnej časti Brely v blízkosti mora aj centra. Vila je novo rekonštruovaná, vkusne, moderne a účelne zariadená, vyhovuje aj náročnej klientele. Centrum Brely je vzdialené cca 200 m, najbližšie kaviarne a reštaurácie okolo 100 m.

Apartmány na Vile Katarina sú vzdušné, priestranné a vybavené tak, aby ste tu prežili nezabudnuteľnú dovolenku a aby ste sa sem radi vracali.

Mám otázku

Ubytovanie

Apartmány Vila Katarina

Na Vile na 4 podlažiach k dispozícii priestranné apartmány alebo štúdio-apartmány.

Skladba: štúdia 2 a 2+2, apartmány 2+2 a 4+2. Každý apartmán disponuje kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou s čelným alebo bočným pohľadom na more.
Každý apartmán má jednu alebo dve samostatné spálne + pomerne veľký rozkladací gauč v obývacej izbe alebo ďalšie lôžko v spálni.

Apartmány
vybavené klimatizáciou a satelitnou televíziou, zariadené sú novým, moderným nábytkom a Wi-Fi pripojením.

K dispozícii je prenájom celého domu v tesnom susedstve o veľkosti 6+2. Dom má k dispozícii dve samostatné spálne s 3-mi lôžkami, 2 kúpeľne, obývaciu izbu s rozkl. gaučom pre 2 osoby, kuchyňu a veľkú terasu.

Vila KatarinaParkovanie

Pre všetkých klientov je zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pri vile.

Počasie na Brele

Počasie na Brele je stabilné s vysokým počtom slnečných dní. Klientom, ktorí nemajú radi vysoké teploty potom odporúčame júnové a septembrové termíny.

Počasie na Brele
Počasie na Brele je stabilný s vysokým počtom slnečných dní. Klientom, ktorí nemajú radi vysoké teploty potom odporúčame júnové a septembrové termíny.

Šport, zábava a výlety do okolia

Športové vyžitie na Brele je maximálne: windsurfing, vodné skútre, jachty, vodné bicykle, minigolf, kolky, stolný tenis alebo klasický tenis - to všetko môžete prežiť na Brele. Za zábavou nemusíte chodiť ďaleko, všetko je v blízkosti, napr. miestne reštaurácie a taverny pozdĺž promenády s príjemnou reprodukovanou hudbou, nočné bary alebo diskotéka.

 • Potápanie: na svoje si na Brele určite prídu potápači, či už začiatočníci alebo profesionáli. Na Brele je tiež škola potápania aj windsurfingu.

Odporúčanie

Vďaka vyššie uvedeným kladom nezostáva než uvedené ubytovanie na Brele odporučiť najširšej klientele, Brela určite nikoho nesklame.

Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch obsadený, môžete si pozrieť našu ponuku ubytovania na Brele, kde nájdete napr. apartmány apartmány Perla.

Stravovanie

Stravovanie vlastné v zariadených kuchynkách. Na Brele objavíte niekoľko pekárni, obchodov, pizzerií, kaviarní a reštaurácií. Nechýba ani rybí trh, kde si môžete zakúpiť čerstvú - práve vylovenú rybu, alebo si ju nechať pripraviť v niektorej z miestnych rybích reštaurácií.

Pláže

Po ceste z miernejšieho kopca dôjdete asi po 200 metroch na hlavnú a najznámejšiu pláž Brely, ktorá je lemovaná borovicami a okolo ktorej vedie promenáda až do Brely - Jakiruši (cca 4 km). Nájdete tu prírodný tieň, borovice navyše dokresľujú prekrásnu panorámu s úchvatným pohorím Biokovo za chrbtom. Spolu s krištáľovo čistým morom (Brela dostala modrú vlajku za čistotu mora) tak vytvárajú ideálne podmienky pre kúpanie. Ak sa vydáte druhým - južným smerom, po polhodine prídete do Bašky Vody, ďalej potom do Baško Polje a Promajny. Ideálne aj pre cykloturistov. Pláže na Brele sú pravidelne udržiavané a čistené, vybavené sprchami. Počasie na Brele je stabilné s vysokým počtom slnečných dní. Klientom, ktorí nemajú radi vysoké teploty potom odporúčame júnové a septembrové termíny.

GPS súradnice vily Katarina

N 43 ° 22.153 '
E 16 ° 55.874'

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie a WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autobusová alebo letecká. Autobusová doprava do Chorvátska do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR a ČR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy Chorvátsko a späť sa pohybuje od 99,00 € v závislosti od nástupných miest.