Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmány Vila Lidija, Orebič, pohľad z parkoviska

Poloha na mape: N 42,97679     E 17,18626

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Južná Dalmácia > Ubytovanie Pelješac > Apartmány Pelješac > Apartmány Vila Lidija

Apartmány Vila Lidija

WiFi Klimatizácia Pláž250 metrovObchod 250 metrovStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Vila Lidija je umiestnená v pokojnej časti Orebiča v blízkosti mora aj centra, má veľmi výhodnú pozíciu - kamkoľvek sa dostanete pomerne rýchlo.

Ubytovanie v Orebiči je ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí hľadajú pokoj, pohodu a nerušený odpočinok. Ide o samostatne stojacu Vilu vo veľmi pokojnej zástavbe. V tejto časti Orebiča sú postavené iba rodinné vilky, ktoré ponúkajú ubytovanie v apartmánoch. Vila je novo postavená, vkusne a účelne zariadená, vyhovuje aj náročnejšej klientele. Vybavená je všetkým, čo očakávate od kvalitných štúdioapartmánov.

Posedieť si môžete na balkóne alebo na dvore vilky, kde si môžete aj niečo chutné ugrilovať.

Výhodou je veľmi dobrá dostupnosť reštaurácií a obchodov - po pohodlnej ceste, takmer po rovine. Odporúčame všetkým klientom!

Mám otázkuVizualizácia

UBYTOVANIE

Apartmány Vila LidijaVo Vile sú na prvom poschodí k dispozícii dva dvojlôžkové štúdioapartmány s možnosťou prepojenia a dva trojlôžkové štúdioapartmány s možnosťou prístelky. Na druhom poschodí nájdete jedno trojlôžkové štúdio s možnosťou prístelky. Každý apartmán disponuje kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou. Je tu tiež možnosť vonkajšieho grilovania s posedením na dvore vily. Zvieratá nie sú povolené. Wi-Fi pripojenie na všetkých apartmánoch a klimatizácia je samozrejmosťou.

Parkovanie

Pre všetkých klientov je zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pri tejto Vile.

Šport, zábava a výlety do okolia

Športové vyžitie je v Orebiči maximálne: windsurfing, vodné skútre, jachty, vodné bicykle, minigolf, kolky, stolný tenis alebo klasický tenis - to všetko môžete skúsiť na dovolenke v Orebiči.

Za zábavou opäť nemusíte chodiť ďaleko, všetko je v blízkosti, napr. miestne reštaurácie a taverny pozdĺž promenády s príjemnou reprodukovanou hudbou, nočné bary alebo diskotéka priamo v plážovej reštaurácii alebo v hoteli Bellevue. Počas hlavnej sezóny potom môžete navštíviť veľa ďalších kultúrnych podujatí.

Výlety do okolia Orebiča - medzi najobľúbenejšie patria lodné výlety na ostrov Korčula s významnými historickými pamiatkami. Ostrov Korčula má 4 opčiny: Korčula, Blato, Vela Luka, Smokvica. Do mesta Korčula sa môžete previesť loďou alebo do Vela Luka trajektom. Mesto Korčula je veľmi krásne, historické, nebudete s v ňom nudiť. Môžete vyjsť na vyhliadkovú kostolnú vežu odkiaľ je nádherný výhľad na okolité ostrovčeky, na ostrov Korčula aj na Pelješac.
Výlet na Kočulu môžete podniknúť trajektom priamo z Orebiča. Viac informácií vrátane odchodov trajektov nájdete "TU".

Odporúčame navštíviť aj františkánsky kláštor nad mestom Orebič s krásnym výhľadom do okolia. Za zmienku tiež stojí návšteva mesta Trpanj, vinárska oblasť Dingač alebo turistický výšľap (4 druhy náročnosti) na najvyššiu horu Pelješacu Sveti Ilja, 961 m nad morom. Pohľad do okolia určite stojí za to.

Potápanie: na svoje si v Orebiči i na celom ostrove Pelješac určite prídu potápači, či už začiatočníci alebo profesionáli. V Orebiči je tiež škola potápania aj windsurfingu.

Kompletnú ponuku výletov nájdete na stránke výlety v Chorvátsku.

Video - Orebič, polostrov Pelješac

Ak Vám nevyhovuje táto ponuka ubytovania v Južnej Dalmácii, môžeme Vám ponúknuť napr. ubytovanie v Drveniku, ktorý leží v južnej časti Strednej Dalmácie a nachádza sa tu klientmi obľúbený Penzión Palme.

STRAVOVANIE

Stravovanie formou polpenzie Vám môžeme zabezpečiť za cenu 110 € v blízkej reštaurácii (cca 5 minút chôdze) kde sa podávajú raňajky formou švédskych stolov a večere výberom z 3 jedál. Prípadne je možné si objednať len večere za cenu 88 €. V Orebiči sú 3 pekárne a niekoľko obchodov s potravinami vrátane väčšieho Konzumu. V Orebiči tiež nájdete niekoľko kvalitných pizzérií, kaviarní a reštaurácií.

Samozrejme nechýba ani rybí trh, kde si môžete zakúpiť čerstvú - práve vylovenú rybu.

pláže V Orebiči

Príjemnou cestou dôjdete asi po 250 metroch na hlavnú pláž v Orebiči ktorá je lemovaná borovicami - viď foto v našej fotogalérii. Nájdete tu prírodný tieň, borovice navyše dokresľujú prekrásnu panorámu. Väčšina pláží je kamienková a štrková prechádzajúca v piesok. Spolu s krištáľovo čistým morom tak vytvárajú ideálne podmienky pre kúpanie. Ak sa vydáte jedným alebo druhým smerom pozdĺž pláže, objavíte ďalšie prekrásne prírodne zátoky s menšími prírodnými plážami.

Pláže sú pravidelne udržiavané a čistené, vybavené sprchami.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Odporúčania

Vďaka vyššie uvedeným kladom nezostáva než dovolenku v Orebiči úprimne odporučiť najširšej klientele, určite nikoho nesklame. Trochu dlhšia trasa jazdy sa Vám určite odvďačí krištáľovo čistým morom a panenskou prírodou, výborným prístupom k moru aj do mora a úplne ekologickým okolím. Ceny ubytovania sú nižšie, než v severnejšie položených častiach Chorvátska čo vykompenzuje mierne vyššie náklady na dopravu.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov ZADARMO
 • dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - 20 % (pri ubytovaní s 2 platiacimi osobami)
 • seniori od 60 rokov zľava 10 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 EUR/osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • používanie klimatizácie
 • pobytovú taxu
 • používanie WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti
 • záverečné upratovanie

Cena nezahŕňa:

 • stravu
 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autokarová. Autokarovú dopravu na poloostrov Oberič - Vila Lidija Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy (obojsmerný lístok) sa pohybuje od 99 € v závislosti na nástupnom mieste. Informácie k vlastnej doprave nájdete "TU".