Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na Vilu Lyrik

Poloha na mape: N 42,51310     E 18,69781

First minute 10%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Risan > Apartmány Risan > Apartmány Vila Lyrik

Apartmány Vila Lyrik

WiFi Klimatizácia Pláž100 mTelevízia Obchod Autobusová doprava Vlastná doprava

Vila Lyrik sa nachádza na brehu risanského zálivu v Boke Kotorskej. Okolo vilky je veľa zelene, pretože je obklopená vlastnou záhradou.

Od pieskovo-betónovej pláže je vila vzdialená iba 100 m. Dostupné sú aj reštaurácie a obchodíky, pretože sa vila nachádza neďaleko centra, ale na kľudnom mieste s príjemným výhľadom na záliv a pohorie na protiľahlom brehu kotorsko-risanského zálivu.

Mám otázku

ubytovanie

K dispozícii sú dvoj až štvorlôžkové štúdiá a apartmány vo variantoch economy a štandard. Všetky štúdiá a apartmány sú vybavené klimatizáciou a Wi-Fi pripojením, ktoré sú hosťom k dispozícii zadarmo.

Apartmán 2 + 2 s oddelenou spálňou (štandard) je vybavený dvoma pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom v obývacej časti, šatníkovou skriňou, TV-SAT, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom na risanský záliv.

Apartmán 4 + 0 (economy) je vybavený štyrmi pevnými lôžkami, šatníkovou skriňou, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom do záhrady.

Dvojlôžkové štúdio (štandard) je vybavené manželským dvojlôžkom, šatníkovou skriňou, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom na risanský záliv.

Dvojlôžkové štúdio (economy) je vybavené dvoma samostatnými lôžkami, šatníkovou skriňou, vlastným sociálnym zariadením, plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná kanvica, sporák, riad), jedálenským kútom a terasou s výhľadom do záhrady a na okolité pohoria.

Štúdiá aj apartmány sú orientované na juh smerom k pláži.

Parkovanie

Parkovanie je pre hostí zabezpečené ZADARMO priamo pri Vile Lyrik, kde je k dispozícii priestranné parkovisko.

Pes

Ubytovanie vo Vile Lyrik so psom nie je povolené.

Odporúčanie

Majitelia vily Vám na mieste ochotne poradia pri výbere výletov, odporučia najlepšie miestne reštaurácie a v prípade problémov sú Vám plne k dispozícii.

Ak Vás tento apartmán nezaujal, zhliadnite tiež ponuku apartmánov Ulcinje či bohatú ponuku ubytovania v Čiernej Hore.

stravovanie

Vlastné.
Raňajky – v prípade záujmu Vám môžeme zabezpečiť raňajky podávané priamo na Vile Lyrik.
Obedy a večere - odporúčame zaistiť na mieste v risanskej reštaurácii vzdialenej 150 m od vily. V reštaurácii veľmi dobre varia a jedlo je dostupné za dobré ceny.

Pláž

V mestečku Risane je návštevníkom k dispozícii viac piesočnatých či betónových pláží. Najbližšia je vzdialená iba 100 m od vily. Na pláži je dostupný plážový servis, bary, občerstvenie, zmrzlina ...

Risanský záliv ponúka veľa možností na kúpanie na menších štrkových alebo pieskových plážach doplnených betónovými plošinami na slnenie. Malé pláže nájdete v celom Kotorsko-risanskom zálive aj samotnej Boce Kotorskej.

Výlety

Keďže sa vila nachádza v Boce Kotorskej, môžeme odporučiť predovšetkým návštevu neďalekého Perast a malých ostrovčekov Gospa od Skrpjela a Sv. Djordje, ktoré sa nachádzajú neďaleko Perast. V Boce Kotorskej potom rozhodne nesmieme zabudnúť na historické mesto Kotor, po ktorom je celý záliv pomenovaný. Kotor sa nachádza na opačnej strane Kotorsko-risanského zálivu.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov ZADARMO
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt

Cena zahŕňa:

 • 9 x ubytovanie (cena za celý apartmán)
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • záverečné upratovanie
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • pobytovú taxu 0,80 €/osoba/noc, dieťa od 2 do 18 rokov 0,40 €/noc, (dopláca sa na mieste), deti do 2 rokov pobytovú taxu neplatia

Cena dopravy:

Vlastná doprava.