Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Mária, dovolenka Mimice

Poloha na mape: N 43,40461     E 16,80489

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Mimice > Apartmány Mimice > Apartmány Vila Maria

Apartmány Vila MARIA

WiFi Pláž150 metrovObchod 120 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

Vila MARIA je menšia rodinná vilka strednej kategórie s priaznivou polohou. Apartmány Mimice - Vilu MARIA nájdete nad hlavnou zátokou a prístavom mestečka Mimice na Omišskej riviére. Je umiestnená na menšom kopci pod cestou, asi 150 metrov od pláže. Príjemnou cestou zídete po 3 minútach chôdze k moru, priamo na hlavnú mestskú pláž. Výhľad z väčšiny balkónov je orientovaný na more, kde v diaľke vidíte ostrov Brač aj pobrežie Makarskej riviéry.

V najbližšom okolí nájdete obchod s potravinami a zeleninou, poštu a pizzeriu. Odporúčame! Nezabudnuteľne krásna krajina, panenské životné prostredie, krištáľové, azúrové more a slnečné nebo - to všetko ponúkne návšteva Mimic a Vily Maria.

Mám otázku

Ubytovanie

Na vile sú k dispozícii dvoj, troj a štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má balkón s čarovným výhľadom na more, kde môžete odpočívať a pozorovať očarujúce blankytné more, záliv v Mimiciach, pobrežie Makarskej riviéry a protiľahlý ostrov Brač. Všetci hostia môžu využívať zastrešenú, pomerne veľkú vonkajšiu terasu i gril na príjemné posedenie s priateľmi. Wi-Fi pripojenie môžete bezplatne využívať vo všetkých priestoroch susedného hotela Croatia Sydney.

Rozmiestnenie izieb:
1. poschodie – 1 x dvojlôžková izba,
2. poschodie – 3 x izba 2 +1 (pre 2-3 osoby), 1 x dvojlôžková izba, 1 x trojlôžková izba,
podkrovie – 1 x štvorlôžkové apartmá.

Parkovanie

Pre klientov ubytovaných v apartmánoch Mimice je zabezpečené  priamo pred vilou.

Pes

Povolený. Svojho domáceho miláčika si môžete zobrať so sebou (príplatok 22,00 EUR/týždeň).

Výlety v okolí Mimíc

Informácie o výletoch a zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii "Cestovné informácie".  Detailné informácie o možnosti výletov do okolia sa dozviete pri informatívnej schôdzke od našej delegátky. Ubytovanie v apartmánoch Mimice ponúka možnosť využitia nášho minibusu, ktorým zabezpečujeme prepravu pri organizovaných výletoch. Odporučiť môžeme návštevu napr. večerného Omišu alebo Bašky Vody (uvítajú najmä hostia, ktorí prišli autobusovou dopravou). Viac informácií získate od našej stálej delegátky na informatívnej schôdzke. Viac informácií o výletoch nájdete na stránke výlety v Chorvátsku.

Odporúčanie

Ak už je požadovaný termín na tejto vile obsadený, môžete si prezrieť ponuku hotela Croatia Sydney alebo apartmánovej Vily Babaja.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Stravovanie

Vlastné, alebo polpenzia. Každá izba má k dispozícii kuchynskú linku s chladničkou, ktorá je umiestnená v spoločenskej miestnosti v najnižšom podlaží vily MARIA.

Polpenziu Vám môžeme zabezpečiť v susednom hoteli Hotel Croatia Sydney. Cena polpenzie je 110,00 EUR/osoba a týždeň. Raňajkykontinentálne, podávané formou švédskych stolov, večere si vyberáte z ponuky troch jedál, ktoré obsahujú polievku, hlavné jedlo, dezert alebo šalát. Na želanie Vám zabezpečíme diétne, alebo bezmäsité jedlá. Nápoje sa platia zvlášť. Ochutnať môžete tiež sudové dalmátske vína, alebo čapované pivo. Po celú dobu pobytu sa Vám bude venovať s maximálnou starostlivosťou a ústretovosťou chorvátsky personál. Detská polpenzia (pre deti do 6 rokov) v cene 74,00 EUR.

Pláže

Tesne pri hoteli sa nachádza veľká a udržiavaná kamienková pláž s pozvoľným prístupom do mora. Mimice a hlavne Vila MARIA je vhodná pre rodiny s malými deťmi a aj pre seniorov. Smerom na juh prídete po 5-tich minútach na druhú - prírodnú pláž v Mimiciach, ktorá poskytuje dostatok súkromia (nebýva preľudnená). Borovicový háj, ktorý  lemuje oba pláže poskytuje príjemný tieň počas tých najhorúcejších letných dní. Vzhľadom na pomerne priestranné, pozvoľne sa zvažujúce pláže a veľmi dobrý prístup od Vily MARIA sú Mimice a najmä toto pobytové miesto vhodné ako pre rodiny s malými deťmi tak aj pre seniorov.

GPS súradnice Vily MARIA

N 43° 24.283´
E 016° 48.306´

 

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • osoba na prístelke - zľava 20 %
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Do Mimíc sa môžete dopraviť vlastnným autom, alebo Vám zabezpečíme autobusovú prípadne leteckú dopravu. Bližšie informácie o doprave nájdete "TU".