Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Marin, Tučepi

Poloha na mape: N 43,27277     E 17,05248

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Marin

Apartmány Vila Marin

WiFi Klimatizácia Pláž150 metrovTelevízia Obchod 80 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

Moderné a veľmi príjemné ubytovanie Tučepi za lákavú cenu - to je ubytovanie na Vile Marin. Táto apartmánová vila je moderne a účelne zariadená - kategória *** + priestranné štúdio apartmány vrátane kuchynského kúta a vlastného sociálneho zariadenia. Apartmány sú vybavené všetkým, čo potrebujete k prežitiu príjemnej dovolenky v Tučepoch.

Vila Marin je výhodná pre všetkých hostí i všetky vekové kategórie a to vďaka bezproblémovému prístupu k moru (po rovine). Dom stojí vo veľmi pokojnej časti letoviska Tučepi, obklopený zeleňou, pritom na promenádu ​​sa dostanete asi po 150 metroch. V priebehu 2 - 3 minút ste na promenáde, pláži, či v reštaurácii. Pod vilou, smerom k moru rastie olivový háj, cez ktorý vedie cesta na promenádu ​​a pláže. Na celej promenáde v Tučepi objavíte veľa zaujímavých stánkov s turistickými predmetmi, rôznych miestnych umelcov či najširšiu ponuku všetkých služieb a športových činností. Za bohatú turistickú ponuku, kvalitu služieb aj upravenosť obce získavajú Tučepi každoročne rôzne ocenenia.

Mám otázkuVizualizácia

Ubytovanie

Apartmány Vila MarinVo vile Marin sa nachádzajú troj a štvorlôžkové apartmánové štúdia. Každý študioapartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom, sociálnym zariadením a balkónom, väčšina balkónov je s výhľadom na more. Štúdia sú moderne zariadené, vybavené klimatizáciou a LCD TV so satelitom. WIFI pripojenie na internet (všetko je už započítané v cene).

Príchod, parkovanie

Príchod k našej Vile je veľmi jednoduchý. Každý hosť dostane spolu s Voucherem podrobný popis príjazdovej trasy vrátane fotografií. Bezplatné parkovanie je zabezpečené pre každého hosťa priamo pri dome na súkromnom parkovisku.

Pes

Povolené sú len malé plemená psov s vlastným ležoviskom za príplatok 22 EUR na týždeň.

Výlety do okolia Tučepi a Makarskej riviéry

Podrobné informácie o výletoch i rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii Chorvátsko krížom - krážom. Tiež Vás s nimi oboznámia naši stáli delegáti. Kliknite na: výlety do okolia Tučepi.

Odporúčanie

Tučepi sa považujú za jedno z najkrajších letovísk v Dalmácii. Uchvacuje rozľahlými plážami a krištáľovo čistou vodou. Ubytovanie v Tučepoch blízko mora môžeme odporučiť aj náročnému klientovi. Veríme, že dovolenka v Tučepoch vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok a do týchto miest sa budete radi vracať aj v ďalších rokoch. Letovisko Tučepi  sú malým turistickým rajom na dosah ruky.

 • Na Vile Marin - ubytovanie Tučepi ponúkame tiež 10 a 11-dňové pobyty vlastnou dopravou.

Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch už obsadený, môžeme Vám v Tučepoch ponúknuť Vilu Marina, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Vily Marin alebo luxusné ubytovanie v apartmánovej Vile Tihana.

Stravovanie

Môžete si variť sami. Apartmánové štúdiá sú vybavené kuchynským kútom. Alebo Vám môžeme zabezpečiť polpenziu v reštaurácii SLATINA v blízkosti Vily za cenu 110 EUR/osoba/týždeň. Kliknite na: ukážka jedál.

Pláže

Obe pláže, severná i južná patria medzi najkrajšie a najdlhšie na Makarskej riviére. Sú priestranné, udržiavané,  s menším štrkom prechádzajúcim v piesok. Pláže sú lemované borovicami a je z nich pozvoľný prístup do vody. Celková dĺžka pláží je cez 3 km. Tunajšie pláže sú vhodné ako pre rodiny s deťmi aj pre starších spoluobčanov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, podobne ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb zaradila Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Súradnice Vila Marin

GPS súradnice: N 43° 16, 366´   E 17° 3,149´ (formát: DD MM.mmm stupne° minúty´)
Google maps súradnice:
43.2727667     17.0524833 (formát DD.ddddd stupne°)

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Vizualizácia

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie za celý štúdioapartmán
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie a WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autobusová alebo letecká. Autobusovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Po vysadení v Mimiciach Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi vás so všetkým potrebným. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 € v závislosti od nástupných miest. Bližšie informácie o doprave do Chorvátsku nájdete TU.