Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Marin, Tučepi

Poloha na mape: N 43,27277     E 17,05248

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Marin

Apartmány Vila Marin

WiFi Klimatizácia Pláž150 metrovTelevízia Obchod 80 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

Moderné a veľmi príjemné ubytovanie Tučepi za lákavú cenu - to je ubytovanie na Vile Marin. Táto apartmánová vila je moderne a účelne zariadená - kategória *** + priestranné štúdio apartmány vrátane kuchynského kúta a vlastného sociálneho zariadenia. Apartmány sú vybavené všetkým, čo potrebujete k prežitiu príjemnej dovolenky v Tučepoch.

Vila Marin je výhodná pre všetkých hostí i všetky vekové kategórie a to vďaka bezproblémovému prístupu k moru (po rovine). Dom stojí vo veľmi pokojnej časti letoviska Tučepi, obklopený zeleňou, pritom na promenádu ​​sa dostanete asi po 150 metroch. V priebehu 2 - 3 minút ste na promenáde, pláži, či v reštaurácii. Pod vilou, smerom k moru rastie olivový háj, cez ktorý vedie cesta na promenádu ​​a pláže. Na celej promenáde v Tučepi objavíte veľa zaujímavých stánkov s turistickými predmetmi, rôznych miestnych umelcov či najširšiu ponuku všetkých služieb a športových činností. Za bohatú turistickú ponuku, kvalitu služieb aj upravenosť obce získavajú Tučepi každoročne rôzne ocenenia.

Termíny a cenyMám otázkuVizualizácia

Ubytovanie

Apartmány Vila MarinVo vile Marin sa nachádzajú troj a štvorlôžkové apartmánové štúdia. Každý študioapartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom, sociálnym zariadením a balkónom, väčšina balkónov je s výhľadom na more. Štúdia sú moderne zariadené, vybavené klimatizáciou a LCD TV so satelitom. WIFI pripojenie na internet (všetko je už započítané v cene).

Príchod, parkovanie

Príchod k našej Vile je veľmi jednoduchý. Každý hosť dostane spolu s Voucherem podrobný popis príjazdovej trasy vrátane fotografií. Bezplatné parkovanie je zabezpečené pre každého hosťa priamo pri dome na súkromnom parkovisku.

Pes

Povolené sú len malé plemená psov s vlastným ležoviskom za príplatok 22 EUR na týždeň.

Výlety do okolia Tučepi a Makarskej riviéry

Podrobné informácie o výletoch i rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii Chorvátsko krížom - krážom. Tiež Vás s nimi oboznámia naši stáli delegáti. Kliknite na: výlety do okolia Tučepi.

Odporúčanie

Tučepi sa považujú za jedno z najkrajších letovísk v Dalmácii. Uchvacuje rozľahlými plážami a krištáľovo čistou vodou. Ubytovanie v Tučepoch blízko mora môžeme odporučiť aj náročnému klientovi. Veríme, že dovolenka v Tučepoch vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok a do týchto miest sa budete radi vracať aj v ďalších rokoch. Letovisko Tučepi  sú malým turistickým rajom na dosah ruky.

 • Na Vile Marin - ubytovanie Tučepi ponúkame tiež 10 a 11-dňové pobyty vlastnou dopravou.

Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch už obsadený, môžeme Vám v Tučepoch ponúknuť Vilu Marina, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Vily Marin alebo luxusné ubytovanie v apartmánovej Vile Tihana.

Stravovanie

Môžete si variť sami. Apartmánové štúdiá sú vybavené kuchynským kútom. Alebo Vám môžeme zabezpečiť polpenziu v reštaurácii SLATINA v blízkosti Vily za cenu 110 EUR/osoba/týždeň. Kliknite na: ukážka jedál.

Pláže

Obe pláže, severná i južná patria medzi najkrajšie a najdlhšie na Makarskej riviére. Sú priestranné, udržiavané,  s menším štrkom prechádzajúcim v piesok. Pláže sú lemované borovicami a je z nich pozvoľný prístup do vody. Celková dĺžka pláží je cez 3 km. Tunajšie pláže sú vhodné ako pre rodiny s deťmi aj pre starších spoluobčanov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, podobne ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb zaradila Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Súradnice Vila Marin

GPS súradnice: N 43° 16, 366´   E 17° 3,149´ (formát: DD MM.mmm stupne° minúty´)
Google maps súradnice:
43.2727667     17.0524833 (formát DD.ddddd stupne°)

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Vizualizácia

Ceny, termíny, doprava

Dĺžka pobytu - 7 nocí

Cena 1 Cena 2 Cena 3 Cena 4
15.09.2018 - 22.09.2018 204,00 € 200,00 € Vlastná doprava 288,00 € 282,00 € Vlastná doprava 288,00 € 282,00 € Vlastná doprava 527,00 € 516,00 € Vlastná doprava rezervovať

Vysvetlivky k cenníku
Cena 1 - za 2 osoby v 3-lôžkovom štúdiu/7nocí.
Cena 2
-
za 3 osoby v 3-lôžkovom štúdiu/7nocí.
Cena 3 - za 3 osoby v 4-lôžkovom štúdiu/7nocí.
Cena 4 - za 4 osoby v 4-lôžkovom štúdiu/7nocí.

Po dohode/na opýtanie vám podľa aktuálnej obsadenosti apartmánov môžeme ponúknuť aj predĺžené pobyty.

V prípade obsadeného termínu Vám môžeme odporučiť apartmány Vila Marina.

Platobné podmienky

Záloha: bežne sa hradí 50 % z celkovej ceny.
Doplatok: zvyšná čiastka ceny za dovolenku by mala byť pripísana na náš účet 30 dní pred odchodom do Chorvátska. Po dohode je možné termín pre doplatok zmeniť.

Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie za celý štúdioapartmán
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie a WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autobusová alebo letecká. Autobusovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Po vysadení v Mimiciach Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi vás so všetkým potrebným. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 € v závislosti od nástupných miest. Bližšie informácie o doprave do Chorvátsku nájdete TU.