Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Marina - dovolenka Tučepi

Poloha na mape: N 43,27277     E 17,05248

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Marina

Apartmány Vila Marina

WiFi Klimatizácia Pláž250 metrovTelevízia Obchod 80 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

Ubytovanie Tučepi - Vilu Marina nájdete v tesnej blízkosti Vily Marin, ktorá je medzi klientmi veľmi obľúbená a tiež rýchlo plná aj pred sezónou. Vila Marina je umiestnená v pokojnej a peknej časti Tučepi na konci "slepej" ulice. Vzdialenosť od mora je asi 250 m a dostanete sa k nej po rovinatej a príjemnej cestičke. Vďaka tomu je toto miesto vhodné pre rodiny s kočíkom aj starších klientov. Tučepi sú navyše známe krásnou dlhou promenádou, ktorá vedie pozdĺž pláží a ponúka možnosť príjemných, romantických, prechádzok. Cestou pozdĺž mora sa môžete prejsť do mesta Makarská (cca 1 hodina chôdze) alebo na druhú stranu do kúpeľnej Podgory (cca 30 min. chôdze).

Mám otázkuVizualizácia

ubytovanie

Vila MarinaNa tejto Vile sú Vám k dispozícii pekné a pomerne priestranné 2 a 3 lôžkové štúdiá a 5 lôžkové apartmány (s oddelenou spálňou) na 1. a 2. poschodí Vily. Apartmány sú vybavené kvalitným nábytkom, kuchynským kútom vrátane všetkých kuchynských potrieb, soc. zariadením a balkónom.

Všetky ubytovacie kapacity disponujú TV so satelitným príjmom. Ubytovacie kapacity v druhom poschodí a v podkroví sú vybavené aj klimatizáciou.

Pes

Na dovolenke v Tučepoch môžete byť vo Vile Marina ubytovaný so svojím psíkom. Príplatok za psa 22 EUR/týždeň.

Výlety do okolia Tučep a Makarskej riviéry

Po upravenej ceste sa môžete vydať do okolitých stredísk alebo smerom na pohorie Biokovo odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie i protiľahlé ostrovy Brač a Hvar. Každý si určite obľúbi každodennú prechádzku po promenáde. Určite sa pritom nebudete nudiť pretože na celej promenáde v Tučepoch objavíte veľa zaujímavých stánkov s turistickými predmetmi, rôznych miestnych umelcov či najširšiu ponuku služieb a športových činností. Za bohatú turistickú ponuku, kvalitu služieb aj upravenosť obce získavajú Tučepi každoročne rôzne ocenenia. Bohatu ponuku výletov v Chorvátsku nájdete "TU".

Odporúčame

Tučepi je jedno z najkrajších letovísk Dalmácie s rozľahlými plážami a priezračne čistou vodou. Vďaka týmto prednostiam i kvalitnému ubytovaniu v Tučepoch na Vile Marina, v blízkosti mora, môžeme toto pobytové miesto odporučiť najširšiemu i pomerne náročnému okruhu klientov. Veríme, že Vás dovolenka v Tučepoch osloví natoľko, že sa sem budete vracať aj v nasledujúcich rokoch.

V prípade obsadenosti Vami požadovaného termínu na Vile Marin, môžeme Vám v Tučepoch ponúknuť Vilu Marin, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Vily Marina alebo luxusné ubytovanie v apartmánoch Vila Tihana.

Letovisko TUČEPI sú malým turistickým rajom na dosah ruky!!!

stravovanie

Vlastné, alebo Vám môžeme zaistiť kvalitnú a chutnú polpenziu v blízkej reštaurácii Slatina na promenáde za cenu 110 €/osoba/týždeň. Raňajky v reštaurácii sú ponúkané formou švédskych stolov, večere výberom z 3 jedál.

Pláže

Obe pláže v meste Tučepi, teda severná a južná patria medzi najkrajšie a najdlhšie na Makarskej riviére. Obe sú priestranné, udržiavané, lemované borovicami s menšími kamienkami, prechádzajúci v piesok, prístup do mora je pozvoľný. Celková dĺžka pláží v Tučepoch je cez 3 km a patrí k najdlhším na Makarskej riviére. Tunajšie pláže sú vhodné pre rodiny s deťmi aj pre starších spoluobčanov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, tak ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb radia Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Tučepi - súradnice Vila Marin

GPS súradnice: N 43° 16, 366´ E 17° 3,149´ (formát: DD MM.mmm teda stupne° Minúty´)
Google maps súradnice: 43.2727667 17.0524833 (formát DD.ddddd teda stupne°)

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autobusová alebo letecká. Autobusovú doprava do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Po vysadení v Mimiciach Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi vás so všetkým potrebným. Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 € v závislosti od nástupných miest. Viac o doprave do Chorvátska sa dočítate v sekcii "doprava do Chorvátska".