Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Baška Voda, apartmány Marta

Poloha na mape: N 43,35869     E 16,95027

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Marta

Apartmány Vila Marta

WiFi Klimatizácia Pláž150Televízia Obchod 50Stravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Vila Marta leží v tesnej blízkosti centra a pritom v kľudnej časti Baška Vody - Makarska riviéra. Dom je samostatne stojaci so záhradou a grilom, ktorý môžu bezplatne využívať všetci klienti! Všetko máte na dosah ruky. V najbližšom okolí sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, obchody, stánky so spomienkovými predmetmi... Hosťom, ktorí si priobjednajú polpenziu, ponúkneme využívanie týchto služieb na blízkom hoteli Palloma, vo vzdialenosti asi 100 m. Podávaná polpenzia je kvalitná, kontinentálna a konzumovať ju môžete aj na vonkajšej terase hotela. Cesta k moru aj do centra je príjemná - takmer rovinatá. Vila Marta je vhodná pre klientov, ktorí majú problém s chôdzou i rodiny s kočíkom.

Mám otázku

Ubytovanie

Apartmány Vila MartaV dome sa nachádzajú  dvoj, troj, štvor i päťlôžkové apartmány. Apartmány sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí domu. Sú vybavené televíziou, Wi-Fi pripojením na internet, kuchynskou linkou (vrátane chladničky, niektoré apartmány majú aj rúru), vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou.

Štúdio-apartmán A2: dvojposteľový apartmán. Jedna miestnosť (posteľ, kuchynská linka, jedálenský stôl), kúpeľňa + WC, balkón s posedením.
Štúdio-apartmán A2 +1: trojposteľový apartmán. Jedna miestnosť (manželská posteľ + jedno lôžko, kuchynský kút, jedálenský stôl), kúpeľňa + WC, balkón s posedením.
Apartmán A4: spálňa kde je 2x dvojlôžková posteľ, kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa + WC, balkón s posedením
Apartmán A4 +1: spálňa s manželským lôžkom, miestnosť s jedným lôžkom (prepojená so spálňou), obývacia izba s rozkladacím gaučom pre ďalšie 2 osoby, kuchynský kút, balkón s posedením (2 BALKONY!!!)
Apartmán A4 +2: dve dvojlôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom, 2 x kúpeľňa s vaňou + WC, kuchyňa, vonkajšia terasa.

Parkovanie

Parkovacie miesta sú zaistené na vlastnom parkovisku v tesnej blízkosti Vily Marta. Parkovné je už zahrnuté v cene.

Výlety

Viac o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto oblasti nájdete na stránke výlety v Chorvátsku, kde je k dispozícii ponuka nielen klasických, ale aj lodných a leteckých výletov. S aktuálnou ponukou výletov Vás oboznámi aj naša delegátka na informatívnej schôdzke.

Odporúčania

Vďaka vyššie uvedenému sa tak ubytovanie na Vile Marta stalo jedným z najviac vyhľadávaných ubytovaní v Baške Vode.

Ak Vás táto ponuka nezaujala, máme pre vás pripravenú ďalšiu ponuku ubytovania v Baške Vode: apartmány Vila Jelič.

Stravovanie

Na apartmánoch Marta je možnosť variť si v plne vybavenej kuchyni, alebo Vám zabezpečíme polpenziu v hotelovej reštaurácii Vila Palloma za cenu 110 EUR/osoba/týždeň. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, večere výberom z 3 jedál + zeleninový šalát alebo zákusok.

Pláže

V Baške Vode nájdete dve mestské pláže - smerom k Brele  alebo smerom k Baško Polje. Najbližšia pláž je od Vily Marta vzdialená asi 200 metrov. Na plážach sú k dispozícii sprchy i prezliekacie kabínky. Samozrejmosťou je všetok ďalší plážový servis obvyklý pre väčšie letoviska, teda požičovňa lehátok, vodných bicyklov, lodí, vodných skútrov a pod. S ďalšou ponukou športového vyžitia sa v Baške Vode stretnete na každom kroku, či už je to paragliding, plavba na najrôznejších gumových plavidlách, výlet rýchlym člnom na ostrov Brač...

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.
Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • seniori od 65 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Dopraviť sa môžete vlastným automobilom, autobusom, ktorý zaisťuje naša CK alebo letecky. Viac informácií o doprave na apartmány Marta nájdete "TU".