Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na dom - apartmány Mija - Brač

Poloha na mape: N 43,26267     E 16,66528

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie ostrov Brač > Apartmány ostrov Brač > Apartmány Vila Mija

Apartmány Vila Mija

WiFi Klimatizácia Pláž150 mTelevízia Obchod 500 mDomáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Medzi najatraktívnejšie miesta nielen na ostrove Brač ale v celom Chorvátsku určite patrí Zlatni Rat, čiže Zlatý Bol.

Vila Mija je umiestnená v krásnej a pokojnej oblasti východnej časti mestečka Bol a je obklopená záhradou s fontánou, zeleňou a kvetmi. Je jednoducho ideálnym miestom pre vašu dovolenku. Bračský kameň, ktorým je obložená jej právom pridáva na aktraktivite. Vzdialenosť od piesočnatej pláže je iba 150 metrov. Neďaleko od Vily Mija stojí Dominikánsky kláštor. Dom má nádherný otvorený výhľad na more a ostrov Hvar. V záhrade s veľkým nádvorím, ktorým je obklopený, si môžete v pokoji vychutnať svoju rannú kávu alebo čaj. Centrum a supermarket sú vzdialené 500 metrov.

 

Mám otázku

Ubytovanie

Všetky apartmány majú samostatný vchod a sú štandardne vybavené s Wi-Fi pripojením. V dome sa nachádza aj krb, ktorý môžu klienti využiť.

Apartmán č. 1 (pre 4 osoby) - apartmán je pre 4 osoby a má 35 m². Má dve dvojlôžkové spálne, kuchyňu, kúpeľňu a terasu s posedením. V jednej spálni je manželské dvojlôžko a v druhej sú dve oddelené postele. Klimatizácia, SAT TV , Wi-Fi.
Apartmán č. 2 (pre 4 osoby)
- apartmán je pre 4 osoby a má 40 m². Má dve dvojlôžkové spálne, kuchyňu, kúpeľňu, terasu s posedením, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi.
Apartmán č. 3 (2 +1)
- apartmán je pre 2 až 3 osoby a má 28 m². Má spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, kuchyňu s jedálenským kútom a možnosť prístelky pre 3 osobu. Terasa je otočená na južnú stranu. V apartmáne je klimatizácia, SAT TV a Wi-Fi.
Apartmán č. 4 (2 +2)
- apartmán je pre 4 osoby a má 35 m². Má jednu spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, terasu, kuchyňu s jedálenským kútom, možnosť prísteliek pre 2 osoby, klimatizáciu, SAT TV , Wi-Fi.
Apartmán č. 5 (2 +2)
- apartmán je pre 4 osoby a má 35 m². Má jednu spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, terasu, kuchyňu s jedálenským kútom, možnosť prísteliek pre 2 osoby, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi.
Apartmán č. 6 (2 +1)
- apartmán je pre 2-3 osoby a má 35 m². Má spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, kuchyňu s jedálenským kútom a možnosť prístelky pre 3 osobu. Terasa je otočená na južnú stranu. V apartmáne je klimatizácia, SAT TV a Wi- Fi.
Apartmán č.7 (2 +1)
- apartmán je pre 2-3 osoby a má 35 m². Má spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, kuchyňu s jedálenským kútom a možnosť prístelky pre 3 osobu. Terasa je otočená na južnú stranu . V apartmáne je klimatizácia, SAT TV a Wi-Fi.
Apartmán č. 8 (2 +2)
- apartmán je pre 4 osoby a má 60 m². Má jednu spálňu s manželským dvojlôžkom, kúpeľňu, terasu, kuchyňu s jedálenským kútom, možnosť prísteliek pre 2 osoby, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi.

Parkovanie

Parkovanie je zabezpečené na stráženom parkovisku vedľa domu.

Pes povolený

Možný pobyt so psom, cena 5,00 Eur/deň.

Doprava autobusom

Klienti, ktorí cestujú autobusovou dopravou vysadnú v prístave v Splite a zakúpia si lístky na trajekt. Zo Supetaru sa ďalej cestuje miestnou dopravou, autobusom Supetar - Bol. Aktuálny cestovný poriadok „TU“. Cestovný poriadok Vám tiež na požiadanie môžeme poslať na Váš e-mail, cena jedného lístka je 40 KN. Na ostrove Bol Vás budú očakávať majitelia, ktorí Vás prevezú na Vilu Mija. K dispozícii je možnosť objednať si prepravu Supetar - Bol autom majiteľov, cena jednej cesty je 200 KN a platí sa priamo vodičovi.

Stravovanie

Najbližšia reštaurácia je vzdialená 200 metrov.

Pláže

150 metrov od domu.

Súradnice

GPS súradnice: N 43 ° 15, 76 'E 16 ° 39, 917' (formát: DD MM.MMM = stupne ° Minúty ')
Google maps súradnice: 43.262672 16.665276 (formát DD.ddddd = stupne °)

Výlety

Podrobné informácie o výletoch do okolia Sutivan, celého ostrova Brač i ďalšie zaujímavosti z tejto destinácie nájdete na stránke „Výlety v Chorvátsku“.

Podrobné informácie k dominante mesta - pláži Zlatni Rat - prinášame na stránke Brač, Zlatý Bol.

Poznámka

Spoločne s cestovnou zmluvou od nás obdržíte aj rozpis odchodov trajektov, presný popis cesty cez Split, i ako nájsť predaj lodných lístkov, ako nájsť mólo, atď... Je to veľmi jednoduché. Trajekty mimo sezónu odchádzajú zo Splitu asi po dvoch hodinách, v plnej sezóne každú hodinu!

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov - zdarma
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy - individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie v apartmáne
 • pobytovnú taxu
 • zákonné poistenie CK
 • spotřebu energie a vody
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • stravu

Cena dopravy:

Vlastná alebo autobusová. Detailné info o doprave nájdete v sekcii: "doprava do Chorvátska". Pri vlastnej doprave sa platí + 7,70 EUR za prevoz osobným autom z prístavu Supetar do Sutivanu. Po vysadení v Splite priamo v prístave si najprv kúpite lístok na trajekt a premiestnite sa k príslušnému mólu. Keď dorazíte do Supetaru (jediného prístavu na Brači pre trajekty), tam Vás po opustení trajektu bude očakávať zástupca našej CK, ktorý Vás prepraví do 5 km vzdialeného mestečka Sutivan a v najbližšej možnej dobe Vás ubytuje.