Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na apartmány Mornar v Igrane

Poloha na mape: N 43,19678     E 17,13953

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Igrane > Apartmány Igrane > Apartmány Vila Mornar

Apartmány Vila Mornar

WiFi Klimatizácia Pláž200 mTelevízia Obchod 100 mStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste vo vzdialenosti 200 m od mora. Najbližší obchod je vzdialený iba 100 m od vily.

Priamo na vile je k dispozícii taktiež naša delegátka, na ktorú je možné sa v prípade potreby obrátiť.

Pokojnejšie letovisko Igrane odporúčame najmä rodinám s deťmi, seniorom a všetkým, ktorí nevyhľadávajú ruch veľkých letovísk na Makarskej riviére.

Mám otázku

ubytovanie

je možné v dvojlôžkovom štúdiu a štvor až šesťlôžkových apartmánoch. Všetky apartmány/štúdia majú vlastné sociálne zariadenie, plne vybavený kuchynský kút vrátane rýchlovarnej konvice a mikrovlnnej trúby (okrem štúdia), TV-SAT, Wi-Fi pripojenie k internetu. Apartmány na prvom poschodí sú vybavené taktiež klimatizáciou, v prízemnom apartmáne je k dispozícii ventilátor.

Dvojlôžkové štúdio - 1. poschodie, vybavené manželskou posteľou, kuchynským kútom, klimatizáciou, kúpeľňou s WC a sprchou. Štúdio nemá balkón.

Štvorlôžkový apartmán (2+2) - 1. poschodie, vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou, klimatizovanou obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a rozkládacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňou s WC a sprchou. Apatmán má balkón s čiastočným  výhľadom na more.

Apartmán pre 4-6 osôb (4+2) - prízemie, vybavený spálňou s manželským dvojlôžkom a dvoma pevnými lôžkami, miestnosť s kuchynským kútom, gaučom pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti, kúpeľňou so sprchou a WC. Apartmán má balkón s čiastočným výhľadom na more.

Parkovanie

Pre hosťov zdarma priamo pri dome.

Výlety po okolí

Výlety môžete usporiadať do Dubrovníku, Splitu, Omiše, alebo Makarskej. Zaujímavé sú tiež vodopády Kravica, výstup na pohorie Biokovo alebo rafting na rieke Cetine. Celodenný výlet na ostrov Hvar s ochutnávkou rybích špecialít. Na plážach je možné vyžiť sa vo vodných športoch. Výlety zaistí delegátka bývajúca priamo na vile Mornar.

Ak Vám nevyhovuje táto ponuka ubytovania na Makarskej riviére, pozrite si ponuku ubytovanie v Omiši alebo napríklad ubytovanie v Zadaru, napr. Penzion Ivica.

Zaistíme BUS dopravu

stravovanie

- vlastné
- polpenzia - možné zaistiť v 200 m vzdialenej reštaurácii za cenu cca 12 €/os./deň - platba na mieste.

pláž

Mestská pláž je vzdialená od vily 200 m, pláže tu sú kamienkové s pozvoľným prístupom do mora, preto sú vhodné i pre malé deti či telesne postihnutých. 2 km od apartmánov nájdete tzv. divoké - prírodné pláže so skaliskami a zaručeným súkromím.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Domáci miláčikovia

nie sú povolení.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informacie.

Zľavy:

 • 5% senior zľava (nad 60 rokov)
 • vernostná zľava pre stálych klientov: 8€/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželov, ktorí uzavreli manželstvo v tomto roku

Cena zahŕňa:

 • 7x ubytovanie / apartmán
 • klimatizácia alebo ventilátor
 • Wi-Fi pripojenie
 • pobytové taxy
 • spotrebu všetkých energií
 • poistenie CK proti úpadku
 • služby delegáta
 • záverečné upratovanie

Cena nezahŕňa:

 • stravu (možno prikúpiť na mieste)
 • autobusovú dopravu (možno priobjednať)
 • cestovné poistenie (možno priobjednať)

Cena dopravy:

Vlastná alebo autokarová. Autokarovú dopravu do tejto destinácie Vám môžeme zabezpečiť z celej SR kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby. Cena autobusovej dopravy (obojsmerná) sa pohybuje od 99 EUR v závislosti od nástupných miest. Po vysadení v Baške Vode Vás privíta náš delegát, ktorý zabezpečí ubytovanie a zoznámi Vás so všetkým potrebným. Viac o doprave do Chorvátska.