Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmánová Vila Nada, zátoka Mala Luka

Poloha na mape: N 43,41762     E 16,71805

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Apartmány Omiš > Apartmány Vila Nada

Apartmány Vila Nada

WiFi Klimatizácia Pláž150 mTelevízia Obchod 300 mStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Moderne vybavenú apartmánovú vilu Nada nájdete v obľúbenej zátoke Mala Luka neďaleko Omišu, centra Omišskej riviéry.

Vila sa nachádza na kopci pod cestou, ale za to s krásnym výhľadom na more. Od mora je vzdialená cca 150 m.

Apartmánová vila má dvoj až deväťlôžkové štandardne až luxusne zariadené apartmány, vhodné aj pre náročnú klientelu. K dispozícií je veľká terasa s grilom a nádherným výhľadom na more, ktorá je ideálna pre posedenie skupiniek priateľov.

Mám otázku

ubytovanie

 • Prízemie

Veľký apartmán pre 9 osôb disponuje dvoma spálňami - každá pre 3 osoby, obývacou izbou s dvomi gaučami pre ďalšie 3 osoby, dvoma kúpeľňami (jedna s vaňou) a televíziou so satelitom. Kuchyňa je bohato vybavená, vedľa kuchyne je možnosť využívať ďalšiu miestnosť s vnútorným krbom!

Hostia môžu využívať veľkú terasu s prekrásnym pohľadom na more a protiľahlé ostrovy. Terasa je spoločná, ale dostatočne veľká pre určité súkromie. Možnosť Wi-Fi pripojenie, klimatizácia v prízemí nie je k dispozícii, ale nebola ani zo strany klientov požadovaná, ďalšie dve poschodia zaručujú príjemný chládok.

 • 1. poschodie

1) Veľký apartmán s výmerou 120 m² ideálny pre skupinku priateľov. Tento apartmán má 3 spálne s troma lôžkami. Z každej spálne je vstup na spoločnú terasu s výhľadom na more. V obývačke je k dispozícii TV so satelitom a vstup na druhú terasu, podobne ako z jedálne, ktorá je vedľa obývačky. Veľká kuchyňa disponuje dvoma väčšími chladničkami s mrazničkou a dvoma sporákmi, opäť bohato vybavená kuchynskými potrebami.
V  tomto apartmáne sú dve kúpeľne vrátane vane a WC + ďalšie samostatné WC. Využívať môžete dve klimatizácie a Wi-Fi pripojenie.

2) Apartmán pre 3 osoby je o veľkosti cca 30 m² s oddelenou spálňou, mini kuchyňou a vlastným soc. zariadením. Disponuje klimatizáciou, TV so satelitom a Wi-Fi pripojením. Terasa je spoločná s vedľajším apartmánom a je tu pekný výhľad na more.

3) Štúdio-apartmán pre 2 osoby má výmeru asi 20 m², vybavený je minikuchyňou so základnými kuchynskými potrebami a vlastným soc. zariadením. Samozrejmosťou je klimatizácia, TV + SAT a Wi-Fi pripojenie. Terasa je spoločná so susedným apartmánom s pekným pohľadom na more.

 • 2. poschodie (podkrovie)

1) Veľký podkrovný apartmán 6 + 1 o výmere asi 120 m² sa nachádza na najvyššom poschodí budovy, pozostáva z troch samostatných spální, (2 + 1, 2, 2 lôžka) kuchyne, jedálne a obývačky. K dispozícii sú dve kúpeľne, jedna z nich má vaňu a práčku. Iste poteší Wi-Fi pripojenie a klimatizácia. Z obývačky je vstup na väčšiu terasu s krásnym pohľadom na more. Kuchyňa je priestranná, vybavená všetkými potrebami. Tento krásny veľký apartmán je ideálny pre väčšiu rodinu alebo skupinku priateľov.

2) Druhý podkrovný apartmán typu 2 + 2 je veľkosti asi 40 m², má oddelenú spálňu a obývačku s kuchynským kútom, kde je rozkladací gauč pre dve osoby. Samozrejmosťou je kuchyňa a vlastné sociálne zariadenie, Wi-Fi pripojenie a klimatizácia. Z obývacej izby je vstup na terasu s priamym výhľadom na more.

Výlety

Viac informácii o výletoch nájdete na stránke výlety v Chorvátsku.

Doporučenie

Vila Nada je vďaka väčším apartmánom a rôznej kombinácií lôžok vhodná najmä pre rodiny, či väčšie skupiny priateľov. Výhodou je veľká vonkajšia terasa s grilom a krásnym výhľadom na more. Toto pobytové miesto uvítajú klienti, vyhľadávajúci pokojné a prírodné miesto.

Stravovanie

Vlastné, v kompletne vybavenej kuchyni.

Polpenziu je možné zaistiť v chorvátskej reštaurácii v zátoke Mala Luka - cca 300 metrov. Stravovanie Vám zabezpečí delegátka, platba priamo na mieste. V minulom roku bola cena za polpenziu cca 110,00 €.  Nápoje sa platia zvlášť.

Pláže

Prírodná pláž, čiastočne zatienená zeleňou sa nachádza priamo pod apartmánovým domom, vo vzdialenosti cca 150 metrov. K väčšej pláži s malými drobnými kamienkami dôjdete asi po 5-tich minútach chôdze pozdĺž pobrežia v zátoke Mala Luka. Prípadne sa môžete vydať opačným smerom do zátoky Velika Luka.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Parkovanie

Parkovanie je zabezpečené priamo pri vile, prípadne na parkovisku nad vilou.

Pes povolený

Pobyt s domácim miláčikom (menšie a stredné plemeno) povolený za príplatok 22,00 €/týždeň.

Dalšie informácie

Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zabezpečíme BUS dopravu

Autobusovú dopravu zabezpečíme zo všetkých väčších miest SR, prípadne aj ďalších - menších miest. Presné informácie nájdete na stránke autobusová doprava do Chorvátska.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie/apartmán
 • používanie klimatizácie (pokiaľ je k dispozícií)
 • používanie Wi-Fi
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • posteľnú bielizeň, uteráky
 • záverečné upratovanie

Cena nezahŕňa:

 • doprava (možnosť prikúpenia)
 • stravovanie (možnosť pikúpenia)
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Cena autobusovej dopravy sa pohybuje od 99 EUR obojsmerný lístok, v závislosti od nástupných miest. Bližšie informácie nájdete TU.