Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmánový dom Nedeljko - Duče

Poloha na mape: N 43,44195     E 16,65986

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Duče > Apartmány Duče > Apartmány Vila Nedeljko

Apartmánová Vila Nedeljko

Pláž200 metrovObchod 120 metrovStravovanie Autobusová doprava Vlastná doprava

Nedeljko - apartmánový dom umiestnený v letovisku Duče na vyvýšenom mieste s nádherným výhľadom na more a protiľahlý ostrov Brač. Apartmánový dom stojí na pokojnom mieste, asi 150 metrov od cesty a 200 metrov od piesočnatej pláže. Na vile máte možnosť posedieť si na vonkajšej terase pri grile, čo je vhodné najmä pre rodiny, či skupinky návštevníkov .Príchod k vile je posledných cca 50 metrov do prudšieho kopca, čo Vám ale vynahradí krásny výhľad. Každý apartmán má balkón alebo terasu, niektoré s priamym výhľadom na more. Vďaka kvalitnému ubytovaniu aj piesočnatým plážam to bude Vaša perfektná dovolenka v Duče.

Mám otázku

Ubytovanie

Vila NedeljkoApartmány Omiš - Nedeljko sú štandardne zariadené, 3 a 4 lôžkové s možnosťou prístelky. Každý apartmán je vybavený kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením a balkónom s výhľadom na more. Na terase môžete bez obmedzenia využívať vonkajší gril. Veľkou výhodou tohto pobytového miesta je možnosť slobodnej voľby termínu a dĺžky pobytu! Vhodné pre všetky vekové kategórie i pre rodiny s deťmi.

Parkovanie

Pre všetkých hostí je zabezpečené priamo pri apartmánoch Nedjelko.

Výlety

Detailné informácie a možnosti výletov i zaujímavosti o Chorvátsku nájdete na stránke výlety v Chorvátsku alebo vám ich priamo na mieste poskytne náš delegát.

Ak ponuka ubytovania na Omišskej riviére, je pre vás zaujímavá pozrite si ponuku neďalekého ubytovania v Omiši, kde sa nachádza našimi klientmi veľmi obľúbená Vila Elvíra, alebo napríklad niektorú z ponúk ubytovanie Tučepi, napr. apartmánovú Vilu Marin.

Stravovanie

Vlastné, v kompletne vybavenej kuchyni alebo možnosť priobjednania polpenzie v cene 110 EUR/osoba/týždeň v 170 metrov vzdialenej reštaurácii.

Pláž

Pláž je vzdialená asi 200 metrov od apartmánového domu cez cestu. Pláže sú tu piesčité s pozvoľným prístupom do mora, lemované kaviarňami a reštauráciami.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Ďalšie informácie

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.