Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmány Brela-apartmánový dom Perla

Poloha na mape: N 43,38732     E 16,90160

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Brela > Apartmány Brela > Apartmány Vila Perla

Apartmány Vila Perla

Klimatizácia Pláž5 min. chôdzeObchod 400 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava

Apartmány Perla sa nachádzajú vo svahu. Cesta z pláže k domu síce vedie do kopca, toto je však plne vynahradené krásnym výhľadom na more, protiľahlý ostrov Brač a Hvar a tiež na zátoku v Brele Jakiruši.

Brela Jakiruša je poslednou časťou pomerne rozľahlého strediska Brela na Makarskej riviére, ďalej už sa dostanete len pešo prírodnými cestičkami, čo je vyhľadávaným cieľom turistov, ktorí uprednostňujú čistú prírodu a pokoj od civilizácie.
Vzdialenosť Vily od pláže je asi 5 minút chôdze, od obchodu so zmiešaným tovarom asi 500 metrov.

Na plážach nájdete reštaurácie a kaviarničky, umiestnené v tieni krásnych urastených borovíc, ktoré sú pre Brelu typické.

Mám otázkuVizualizácia

Ubytovanie

Apartmán nájdete na prízemí domu so samostatným vchodom, čo zaručuje maximum súkromia. Ubytovanie zabezpečujeme v štvorlôžkovom apartmáne s dvoma samostatnými spálňami. Apartmán je priestranný, štandardne zariadený, kuchyňa je kompletne vybavená všetkým potrebným (vr. mikrovlnnej rúry a rýchlovarnej kanvice), ďalej tu nájdete jedáleň a kúpeľňu s vaňou. Samozrejmosťou je tiež vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia (za príplatok 5,00 € - na mieste majiteľke domu).

Pred apartmánom sa nachádzajú dve priestranné vonkajšie terasy so slnečníkom a markízou, pokojným posedením s čiastočným výhľadom na more. Apartmány Perla - to je kvalitné ubytovanie za priaznivú cenu.

Parkovanie

Pre všetkých hostí ubytovaných v apartmánoch na Brele - aj v apartmánoch Perla, ktorí prídu vlastnou dopravou, je parkovanie zabezpečené zdarma na súkromnom parkovisku priamo pri vile.

Pes povolený

Príplatok za psa 22,00 € na týždeň.

Brela - výlety

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii cestovné informácie.

Odporúčanie

Táto destinácia - Brela je vhodná pre klientov vyžadujúcich kvalitu vo všetkých smeroch a za veľmi priaznivú cenu. Brela je miestom pre skutočnú relaxáciu a odpočinok. Uvedené pobytové miesto je vďaka pozvoľnému prístupu do mora ideálne pre rodiny s deťmi i zdatnejších seniorov. Romantické prostredie, priezračne čistá voda, prírodou vytvorené zákutia určite plne uspokoja najširšiu kategóriu hostí.

Na apartmánoch Perla ponúkame tiež 10 a 11-dňové pobyty pre vlastnú dopravu.

Ak Vás táto ponuka dostatočne nezaujala, môžete si pozrieť našu ponuku ubytovania na Brele, kde nájdete napr. apartmány Vila Katarina.

Súradnice apartmánov Perla

GPS súradnice: N 43 ° 23, 239' E 16 ° 54, 096' (formát: DD MM.MMM stupne° minúty').

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

 

Stravovanie

Vlastné alebo Vám môžeme zabezpečiť polpenziu v 150 metrov vzdialenom rodinnom hoteli Luka. Cena polpenzie je 110 EUR/osoba/týždeň.

Pláže

V letovisku Brela - Jakiruša patria pláže k tým najkrajším na pobreží. Americký časopis Forbes umiestnil pláž v letovisku Brela medzi desať najkrajších vo svete, kde obsadila šieste miesto, a prvé v Európe! Pláže sa tiahnu pozdĺž celého mesta smerom na Novú Brelu. Sú tvorené drobnými okruhliakmi a pieskom, obklopujú ich zatienené borovicové lesy, v ktorých stoja v riedkej zástavbe apartmánové domy. Pri pobreží vytvárajúcom menšie zátoky, sú v mori rozptýlené malebné skaliská. Už 8 rokov pláž Punta úspešne obhajuje titul Modrej vlajky, najväčšieho medzinárodného ocenenia za čistotu mora a okolia. Tunajšie pláže sú prispôsobené aj potrebám invalidov. Malebné pobrežie Brela meria celkovo asi 4 km. Promenáda ďalej pokračuje cez Bašku Vodu, Baško Polje až do Promajna. Najväčšiu radosť budú mať športovo zameraní hostia, ktorým sa ponúkajú rôzne možnosti športových aktivít - cykloturistika, turistika, potápanie, atď.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších penziónov v Chorvátsku.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8,00 €/osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • klimatizáciu, dopláca sa na mieste (5,00 €/deň)

Cena dopravy:

Vlastná alebo autobusová. Cena autobusovej dopravy (obojsmerný lístok) sa pohybuje od 99,00 € v závislosti od nástupných miest, bližšie informácie o autobusovej doprave nájdete v sekcii autobusová doprava.