Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Baška Voda, Vila Sanja, pohľad na vilu

Poloha na mape: N 43,35681     E 16,95265

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Sanja

Apartmány Vila Sanja

WiFi Klimatizácia Pláž3-4 minútyTelevízia Obchod Autobusová doprava Vlastná doprava

Hľadáte luxusné ubytovanie na Baške Vode? Najvhodnejšou voľbou je apartmánová Vila Sanja. Táto vila je umiestnená v kľudnej časti Bašky Vody, pritom vzdialenosť do centra je asi 3 až 4 minúty chôdze, rovnaká vzdialenosť je tiež k moru. Táto časť Bašky Vody je na Makarskej riviére vyhľadávaná klientmi vďaka niekoľkým kladným vlastnostiam, medzi ktoré patrí jej juhozápadné situovanie. Slniečko vám bude svietiť za oknami až do úplného západu. Vila Sanja disponuje priestrannými apartmánmi najvyššej kvality, ktoré sú porovnateľné s ubytovaním v kvalitnom hoteli. Vila je novo postavená, vybavená veľmi kvalitným nábytkom na mieru, všetko je farebne aj technicky úplne ideálne zladené a rozmiestnené.

Mám otázku

Ubytovanie

K dispozícii sú zelené a oranžové štúdio 2+1 orientované na morskú stranu, 4 lôžkové štúdio žlté (morská strana) a červené. Ružový apartmán 2+2 s oddelenou spálňou, orientované na Biokovo. Všetky ubytovacie jednotky majú nadštandardne vybavenú kuchyňu vrátane rýchlovarnej kanvice, klimatizáciu, vlastné soc. zariadenie a balkón alebo terasu. Samozrejmosťou sú lôžkoviny, uteráky a čistiace potreby,  WiFi pripojenie je dostupné na celej vile. Apartmány aj ich vybavenie bolo navrhnuté architektom. Celkom určite sa tu budete výborne cítiť. Majitelia Vily disponujú nevyčerpateľnou mierou priateľstva a srdečnosti a aj keď tu budete prvýkrát, nadobudnete dojem, že ste už dlhoroční priatelia.

Parkovanie

Parkovanie je zabezpečené pre všetkých klientov priamo pri vile,vo výnimočnom prípade na stráženom parkovisku v blízkosti (vždy v cene pobytu).

Výlety

Pre podrobné informácie o výletoch i rôznych zajímavostiach z tejto destinácie kliknite "TU".

Zábava a športové vyžitie v Baške Vode

Každý večer v Baške môžete stráviť na diskotékach alebo tanečných večeroch so živou hudbou priamo v centre mesta. Často tu započujete aj slávne české hity. Bašku Vodu milujú aj turisti, ktorí majú radi šport. Toto letovisko ponúka napr. parasailing, volejbal, vodné skútre, lyže, windsurfing, potápanie, šnorchlovanie i jachting. Priamo na plážach je možné si zahrať futbal, malý futbal, hádzanú, basketbal, minigolf. Požičovne ponúkajú vodné bicykle, lodičky, windsurfing, bicykle aj štvorkolky. Vyraziť však môžete aj na vysokohorské túry či rafty na rieku Cetinu.

Odporúčania

Vďaka vyššie uvedeným skutočnostiam sa tak ubytovanie v apartmánoch Vila Sanja stáva jedným z najzaujímavejších a najluxusnejších v našej ponuke a to nielen na Baške Vode.

Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch už obsadený, môžete si prezrieť našu ďalšiu ponuku ubytovania v Baške Vode, kde nájdete napr. apartmány Vila Jelič alebo apartmány Vila Marta.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

 

Stravovanie

Vlastné alebo môžeme zaistiť kvalitnú polpenziu na hoteli Palloma, ktorý je od Vily Sanja vzdialený cca 250 metrov v cene 110 €/osoba/týždeň. Raňajky sú podávané formou bufetu (medzi 7:00 - 10:00 hod). Večere servírované, 4 chody (polievka alebo predjedlo, hlavný chod - výber z 3 menu, šalát, dezert alebo ovocie) - medzi 18:00 - 21:00 hod. Pri objednaní polpenzie si môžete prikúpiť nápoj k večeri za akciovú cenu 1,20 € osoba/deň. Máte na výber 0,2 l piva, biele alebo červené víno, nealko nápoj alebo minerálnu vodu.

Pláže

Od apartmánov zídete k moru, odkiaľ sa môžete vydať po promenáde pozdĺž mora dvoma smermi. Na jednu z dvoch pláží v Baške Vode dorazíte po 3 - 4 minútach chôdze. Na plážach je pre Vás pripravený všetok servis: počínajúc občerstvením cez zábavné atrakcie a končiac sprchami, ktorými sú vybavené tunajšie pláže. Miestne pláže sú kamienkové s pozvoľným prístupom do mora, čo ocenia nielen rodiny s malými deťmi, ale aj seniori. Po príjemnej prechádzke pobrežnou promenádou môžete navštíviť pláže v susedných letoviskách Brela a Baško Polje.

Súradnice Vily Sanja

GPS súradnice: 43 ° 21.410 '16 ° 57.157'

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individunálne po dohovore podľa poľtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Cestovať do Chorvátska môžete rôznymi spôsobmi. Viac info na: „doprava do Chorvátska“.