Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Apartmánovy dom Sonja - apartmány v Podgore

Poloha na mape: N 43,23497     E 17,07881

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Podgora > Apartmány Podgora > Apartmány Vila Sonja

Apartmány Vila Sonja

WiFi Klimatizácia Pláž80 metrovTelevízia Obchod 120 metrovStravovanie Domáci miláčikovia Vlastná doprava

Apartmánová Vila Sonja patrí už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie pobytové miesto. Ubytovanie Podgora - apartmány Sonja sa nachádzajú v južnej časti mestečka Podgora (Makarská riviéra) blízko kempu, vo vzdialenosti asi 80 m od mora. Dom je umiestnený na jednom z najkrajších miest v Podgore, je zo všetkých strán obklopený zeleňou. Z vily sa dostanete na promenádu ​​za okamih, kde sú k dispozícii všemožné stánky s občerstvením i drobnými spomienkovými predmetmi. Na tejto vile sú k dispozícii len 2 apartmány, čo Vám zaručí maximálne súkromie.
Prenájom tenisových kurtov v blízkosti apartmánov si môžete rezervovať prostredníctvom našej delegátky. Prístup k moru je po mierne sa zvažujúcej ceste, súčasťou ktorej sú aj schody - nie je ich veľa, po tejto ceste prídete priamo na južnú pláž. Vila Sonja je obľúbená predovšetkým u početnejších rodín, ktoré uprednostňujú maximálne priestranné a komfortné apartmány s výhodnou polohou. Odporúčame!!!

Mám otázkuVizualizácia

Ubytovanie

K dispozícii sú dva neobvykle veľké komfortné 4+2 lôžkové apartmány s dvoma samostatnými spálňami, priestrannou obývacou izbou s kuchynskou linkou a vlastným sociálnym zariadením. V každej spálni je manželská posteľ pre dve osoby, v kúpeľni nájdete vaňu namiesto obvyklého sprchovacieho kúta. Kuchynská linka je vybavená nadštandardne - aj pre náročné varenie. Prízemný apartmán má k dispozícii vonkajšiu terasu s posedením pod príjemne tieniacimi stromami, apartmán na 1. poschodí má priestrannú terasku s výhľadom na more.
Hostia z obidvoch apartmánov môžu využívať vonkajší gril umiestnený v predzáhradke domu.

Okrem bohato vybavených apartmánov základnými potrebami je tu tiež k dispozícii klimatizácia (už započítaná v cene), nové LCD TV + Sat a možnosť grilovania.

Parkovanie

Pre všetkých hostí je k dispozícii parkovanie ZDARMA asi 30 metrov od domu.

Reštaurácie a obchody v Podgore

Stredisko Podgora má niekoľko obchodov s kompletným sortimentom potravín, nápojov a drogérie. Je tu aj predajňa s rybami, mäsna a tržnica s veľkým výberom ovocia a zeleniny. Reštaurácia ponúka pestrý výber miestnych špecialít. Najznámejšie z nich sú napr: Klemič, Obala, Roko. Ceny v reštauráciách nemá zmysel porovnávať, sú prevažne rovnaké. Kvalita jedla je dobrá a veľkosť porcií dostačujúca. Samozrejme je v Podgore aj niekoľko pizzérií a rýchle občerstvenia, kde zakúpite hamburgery a podobné pochúťky. Nájdete tu tiež stánky s plážovým sortimentom aj stánky s rôznymi spomienkovými predmetmi. V sezóne tu môžete zakúpiť české a slovenské noviny.

Pes

V apartmánoch Sonja sa môžete ubytovať aj so svojím domácim zvieratkom. Príplatok za psa 22,00 € na týždeň.

Zábava a športové vyžitie

Podgora má dobré podmienky pre vodné športy: windsurfing (škola), jachting, potápanie, vodné lyžovanie, ale aj ďalšie športy ako tenis, basketbal, malý futbal, plážový volejbal, atď.  V meste si môžete zapožičať horský bicykel alebo malú motorku na rôzne výlety, tiež malý motorový čln alebo vodný skúter. Obľúbenou zábavou je jazda na rôznych nafukovacích atrakciách, ktoré sa ťahajú za člnom alebo let padákom.  Každý večer je možnosť počúvať na promenáde v Podgore živú hudbu alebo si zatancovať v hoteli Mediteran a na terase hotela Podgorka. V meste funguje denne diskotéka, ktorá je na konci strediska pri autokempe. Na parkovisku pri prístave Podgora sa v priebehu celého leta konajú vystúpenia rôznych skupín a spevákov. Vstup je voľný.

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete na stránke výlety v Chorvátsku. S aktuálnou ponukou výletov Vás oboznámi aj naša delegátka pri informatívnej schôdzke v mieste pobytu.

Stravovanie

Kvalitnú polpenziu Vám môžeme zabezpečiť v reštaurácií hotela Primordia na promenáde vo vzdialenosti cca 300 m od ubytovania, za cenu 110,00 €/osoba/týždeň.

Pláže

Celým letoviskom Podgora sa vinie krásna pláž z drobných kamienkov a piesku, lemovaná zeleňou. Pláž Centar bola vyznamenaná dokonca tzv. Modrou vlajkou (ocenenie pláží za čistotu mora). Prírodné pláže, ktoré sa tu tiež nachádzajú, sú na konci kamienkovej pláže za prístavom, kde nájdete veľmi romantické zákutia. Časť pláže je vyhradená aj nudistom. Na všetkých plážach Podgory s výnimkou prírodných sú inštalované sprchy so sladkou vodou a búdky na prezliekanie. Na plážach je možné si za poplatok zapožičať ležadlo a slnečník. Prístup do vody je pozvoľný. Pláže v Podgore sú teda vhodné pre malé deti aj seniorov. Výskyt morských ježkov je v tejto oblasti minimálny.

Súradnice apartmánov Sonja, Pogora

GPS súradnice: N 43° 14, 098´ E 17° 4, 757´ (formát: DD MM.mmm stupne° Minúty´)
Google maps súradnice: 43.234970143 17.0788127124 (formát DD.ddddd stupne°)

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Ak je požadovaný termín na týchto apartmánoch už obsadený, odporúčame Vám pozrieť si našu ponuku ubytovanie v Tučepoch.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • dieťa do 12 rokov -20 % (pri ubytovaní s 2 platiacimi osobami)
 • 5. a 6. osoba na rozkladacom lôžku: zľava 50 %
 • seniori od 65 rokov zľava 10 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8,00 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie a Wi-Fi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná doprava