Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na apartmánovu Vilu Tihana

Poloha na mape: N 43,27356     E 17,05558

Last minute 2%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Tihana

Apartmány Vila Tihana

WiFi Klimatizácia Pláž200 mTelevízia Obchod Stravovanie Bazén Autobusová doprava Vlastná doprava

Vila Tihana je ideálnou voľbou aj pre náročnú klientelu a taktiež všetky vekové kategórie. Za veľmi priaznivé ceny ponúka komfortné ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch s oddelenou spálňou (v prípade ap. 2+2), vlastným sociálnym zariadením, kuchyňou a priestranným balkónom alebo terasou, vo väčšine prípadov s pohľadom na more.

Vila Tihana je novo postavený dom, zariadený moderným nábytkom a vybavený všetkým, čo je potrebné k prežitiu kvalitnej a príjemnej dovolenky. Vila je samostatne stojaci objekt umiestnený v olivovom háji v hornej polovici Tučep na Makarskej riviére. Nájdete tu úplný pokoj a súkromie. Na pláž je to pritom asi 4-6 minút chôdze po mierne sa zvažujúcej ceste. Pre jednoduchšie prechádzanie cesty je k dispozícii podchod. Cestu k moru si môžete pozrieť na videu, kliknite TU.

Túto vilu môžeme odporučiť rodinám s deťmi aj staršej klientele.

Mám otázkuVizualizácia

ubytovanie

Apartmány Vila TihanaNa vile sú k dispozícii dvojlôžkové, štvorlôžkové a päťlôžkové apartmány. Každý apartmán je moderne zariadený, vybavený Wi-Fi pripojením, klimatizáciou a televíziou so satelitom (všetko je už započítané v cene). Apartmány Tučepi - Vila Tihana ponúka veľmi komfortné ubytovanie, ktoré uspokojí aj náročnejšiu klientelu.

Parkovanie

Príjazd k Vile Tihana je popísaný v pokynoch, ktoré každý klient obdrží spolu s ubytovacím voucherom. Podrobný popis príjazdovej trasy je vrátane fotografií príjazdovej trasy. Parkovanie je zabezpečené pre každého klienta priamo pri vile Tihana na súkromnom parkovisku a je ubytovaným k dispozícii zdarma.

Výlety do okolia Tučepi a Makarskej riviéry

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii cestovné informácie. Tiež Vás s nimi oboznámia naši stáli delegáti. Viac info TU.

OdporúčanieVila Tihana

Tučepi je jedno z najkrajších letovísk Dalmácie s rozľahlými plážami a priezračne čistou vodou. Vďaka týmto prednostiam a kvalitnému ubytovaniu v Tučepoch blízko mora ich  môžeme odporučiť najširšiemu i pomerne náročnému okruhu klientov. Veríme, že dovolenka v Tučepoch Vás osloví natoľko, že sa sem budete vracať aj v nasledujúcich rokoch.

Letovisko TUČEPI je malým turistickým rajom na dosah ruky. Ak Vás táto ponuka dostatočne nezaujala, môžeme Vám ponúknuť ďalšie ubytovanie v Tučepoch - moderne vybavené apartmány Vila Marina.

Kliknite na počasie v Chorvátsku kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Stravovanie

Vlastné - môžete si pripravovať jedlo v plne vybavenej kuchyni. Alebo Vám môžeme zabezpečiť polpenziu v kvalitných reštauráciách v Tučepoch. Polpenziu si môžete objednať pri objednávaní zájazdu alebo na mieste u našej delegátky za cenu od 110,00 €/dospelá osoba/týždeň.

Pláže

Obe pláže v Tučepoch: severná i južná patria medzi najkrajšie a najdlhšie na Makarskej riviére. Obe sú priestranné, udržiavané, lemované borovicami s menšími okruhliakmi, prechádzajúce v piesok s pozvoľným prístupom do mora. Celková dĺžka pláží v Tučepoch je cez 3 km a patria k najdlhším na Makarskej riviére. Tunajšie pláže sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, ale aj pre seniorov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, podobne ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb vyzdvihlo Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.

Prístupovú cestu od Vily Tihana k moru nájdete TU.

Vizualizácia

Zľavy:

 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individunálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie za celý apartmán
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Vlastná, autokarová, letecká. Podrobnejšie informácie o doprave do Chorvátska nájdete TU. Po celú letnú sezónu bude v Tučepoch k dispozícii náš minibus, ktorým sa budú organizovať každý deň rôzne výlety do okolia a zabezpečovať preprava (výhodné najmä pre hostí, ktorí prišli autobusovou dopravou). Presné informácie sa dozviete po príchode na miesto od našej delegátky.