Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Pohľad na dom so zeleňou, Chorvátsko ubytovanie, apartmány Tomislav

Poloha na mape: N 43,41673     E 16,71849

Last minute 7%

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Apartmány Omiš > Apartmány Vila Tomislav

Apartmány Vila Tomislav

Klimatizácia Pláž80 metrovTelevízia Stravovanie Domáci miláčikovia Autobusová doprava Vlastná doprava Letecká doprava

Apartmánová Vila Tomislav je menší dom o troch podlažiach, nachádza sa v zátoke Mala Luka. Má peknú pozíciu na okraji borovicového hája na menšom kopci, ktorý ponúka nádherný výhľad na more. Od mora je vzdialený asi 80 metrov. Ideálny na dovolenku v Omiši, blízko mesta, ale v pokojnej časti.

Apartmánový dom je ideálnym miestom pre dovolenku v Omiši, pre klientov, ktorí hľadajú kľud a súkromie.

Mám otázkuVizualizácia

UBYTOVANIE

Apartmán má samostatný vchod, čím je zaručené maximálne súkromie. Všetci hostia môžu využiť gril na príjemné posedenie s dobrou grilovačkou. Vonkajšia terasa je oddelená,  dostatok parkovacích miest - asi 30 metrov nad domom Tomislav.
Na Vile Tomislav Vám môžeme ponúknuť dva typy ubytovania:

 • Ubytovanie - Apartmány Klasik A8

Apartmán je vhodný pre hostí, ktorí nehľadajú luxus, ale uprednostnia zaujímavú cenu. Veľký apartmán s tromi dvojlôžkovými spálňami, tromi kúpeľňami, obývacou časťou s rozkládacím gaučom, s kuchyňou a s veľkou terasou s výhľadom na more Vás určite učarí.  Celkom sú k dispozícii teda 3 kúpeľne s WC. Apartmán sa nachádza na 1. poschodí domu, posteľná bielizeň a uteráky sú tu samozrejmosťou. Tento apartmán je vhodný pre väčšiu skupinu ľudí, ktorí sa chcú nerušene baviť a nebyť nikým rušení.

Najbližšie obchody a reštaurácie nájdete v susednom Staniči, ktoré sú vzdialené asi 12 min. chôdze.

 • Ubytovanie - Apartmány LUX

Podkrovný 4 lôžkový apartmán s dvoma samostatnými spálňami s možnosťou ďalších dvoch lôžok v obývacej izbe, dvoma samostatnými kúpeľňami, veľkou obývacou izbou s francuzskými posuvnými dverami cez celú šírku obývačky, kuchyňou aj nadštandardne veľkou vonkajšou terasou (cca 45 m²) vrátane vonkajšej sprchy s jedinečným pohľadom na more.

Celková plocha apartmánu je cca 90 m². Kuchyňa je kompletne vybavená všetkým potrebným vrátane väčšej chladničky, v obývacej izbe nájdete dve sedačky a televíziu so satelitom. Apartmán je klimatizovaný.

Uvedený apartmán splní nároky aj tých najnáročnejších klientov, ktorí kladú dôraz na kvalitné a pohodlné ubytovanie v Chorvátsku. Je vhodný pre hostí, ktorí vyhľadávajú krásnu prírodu, krištáľovo čisté more, nepreplnené pláže a kľud.

Odporúčanie

Apartmány Tomislav uspokoja kvalitou ubytovania aj tých najnáročnejších klientov. Odporúčame ubytovanie na tomto pokojnom mieste s minimálnym turistickým ruchom.

Ak objednávate ubytovanie dostatočne dopredu, môžeme Vám zabezpečiť aj 10 a 11 dňové pobyty pre vlastnú aj autobusovú dopravu.

Ak už je požadovaný termín na tejto vile obsadený, môžete si pozrieť aj ponuku Vily Elvíra alebo Vily Jure.

stravovanie

Vlastné, v kompletne vybavenej kuchyni každého apartmánu. Polpenziu je možné zaistiť v chorvátskej reštaurácii v zátoke Mala Luka - cca 300 metrov. Stravovanie Vám zabezpečí delegátka, platba priamo na mieste. V minulom roku bola cena za polpenziu cca 110 €.

Pláž

Nachádza sa tu prírodná pláž, čiastočne zatienená zeleňou, môžete ju využívať priamo pod domom vo vzdialenosti asi 80 m. Väčšiu pláž s malými drobnými okruhliakmi nájdete asi po 3 minútach chôdze pozdĺž pobrežia v zátoke Mala Luka.

Zvieratá

Pes - povolený za príplatok 22 EUR/týždeň.

Výlety

Informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii "TU".

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.

Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Vizualizácia

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • osoba na prístelke - zľava 20 %
 • seniori od 60 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 EUR/osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu
 • Zľavy sa nekumulujú, klientovi bude automaticky poskytnutá najvýhodnejšia zľava.

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • služby delegáta

Cena nezahŕňa:

 • stravu
 • dopravu
 • komplexné cestovné poistenie
 • klimatizáciu

Cena dopravy:

Vlastná. Autobusovú dopravu do Chorvátska Vám zabezpečíme kvalitnými autobusmi zahraničnej výroby v cene od 99 EUR v závislosti od nástupného miesta. Pri vlastnej doprave sa cestou do Chorvátska môžete zastaviť na Plitvických jazerách, a využiť ubytovanie Plitvické jazerá za veľmi prijateľné ceny.