Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Luxusná Vila Topalovič - dovolenka Baška Voda

Poloha na mape: N 43,36094     E 16,94994

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Topalovič

Apartmány Vila Topalovič

WiFi Klimatizácia Pláž 10 minTelevízia Obchod 5 minAutobusová doprava Vlastná doprava

Novopostavená luxusná vila stojaca pod cestou v borovicovom lese a  zároveň blízko centra. Do centra Bašky prídete po 7 až 10 minútach chôdze. Všetky dostupné služby v Baške Vode - obchody, kaviarne, reštaurácie, pizzerie, diskotéky so živou alebo reprodukovanou hudbou, predajne a stánky s upomienkovými predmetmi, detské ihriská, atď... - sú Vám k dispozícii za niekoľko minút na turistickej promenáde. K najväčším prednostiam tejto Vily patria nápadito vybavené a priestorovo veľké apartmány, ktoré boli dokončené v r. 2010 a postupne doplňané a vylepšované podľa požiadaviek klientov. Výhodou nielen pre skupiny, ale aj pre jednotlivcov, bude určite vonkajšia terasa s dvoma grilmi umiestnená pred vilou v tesnej blízkosti lesíka s možnosťou posedenia aj pre väčšiu skupinu hostí.

Dovolenka v Baške Vode sa vďaka cenovo výhodnej ponuke stáva dostupná aj pre mladú generáciu.

 

Mám otázku

ubytovanie

Apartmány Vila TopalovičVšetky apartmány sú na chorvátske pomery neobvykle priestranné, vybavené novým moderným nábytkom, kuchynskou linkou, vlastnou kúpeľňou s toaletou, klimatizované. Samozrejmosťou je tiež vlastná vonkajšia terasa (v prípade prízemných apartmánov) alebo balkón pre apartmány na prvom poschodí, z ktorých je čiastočný výhľad na more. K dispozícií pre klientov je aj pripojenie na internet, Wi-Fi.

 • Prízemie - 3 apartmány: 2 x dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky, 1 x štvorlôžkový apartmán (2 pevné lôžka plus rozkládací gauč).
 • 1. poschodie - 5 apartmánov: 2 x dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky, 3 x štvorlôžkový apartmán (2 pevné lôžka plus rozkládací gauč).

 

Vybavenie objektu

Každý apartmán je vybavený klimatizáciou a satelitom s LCD TV. V dome je dostupné Wi-Fi pripojenie. Kuchyne a apartmány ako celok sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlné prežitie dovolenky na Baške Vode. Kuchyňa je plne vybavená vrátane rýchlovarnej kanvice.

Parkovanie

Pre všetkých hostí je zabezpečné bezplatné parkovanie pred domom.

Výlety

Podrobné informácie o výletoch a rôznych zaujímavostiach z tejto destinácie nájdete v sekcii "Výlety v Chorvátsku".

Zábava a športové vyžitie v Baške Vode

Každý večer sa v centre Bašky Vody konajú diskotéky a tanečné večery pri živej hudbe, dokonca tu častokrát budete počuť znieť aj slovenské, či české pesničky. Ponuka športových aktivít v Baške Vode je tak široká, že by mala uspokojiť každého: plážový volejbal, parasailing, vodné lyže, vodné skútre, školy windsurfingu, potápanie, šnorchlovanie, jachting, futbal, malý futbal, hádzaná, basketbal, minigolf, požičovne lodičiek, šlapadiel a windsurfingu, bicyklov, šlapacích „štvorkoliek“, cyklistické chodníky, rybárenie, kuželky, petanque, gulečník, tenis, stolný tenis, aerobik, možnosť vysokohorských túr do pohoria Biokovo, rafting na rieke Cetine, horolezectvo v kaňone Cetiny, atď... Skrátka dovolenka v Baške Vode - je dovolenka ako má byť - podľa vaších predstáv!

Odporúčania

Táto ponuka je veľmi zaujímavá vďaka pozícii vily, ale aj pomeru kvality a ceny. Toto pobytové miesto odporúčame pre najširší okruh klientov, určite uspokojí aj náročnú klientelu.

Ak je Vami požadovaný termín v týchto apartmánoch už obsadený, môžete si prezrieť našu ďalšiu ponuku ubytovania v Baške Vode, kde nájdete napr. apartmány Vila Jelić.

Stravovanie

Polopenziu na Baške Vode Vám môžeme zabezpečiť na aparthoteli Palloma vo vzdialenosti cca 300 metrov od tejto vily za cenu 110 €/osoba/týždenný pobyt.

Pláže

Na Baške Vode nájdete dve veľké okruhliakové, veľmi pekné pláže. K dispozícií sú sprchy so sladkou vodou. Baška Voda sa chváli dvoma veľkými a peknými plážami. Pláže sú kamienkové a majú pozvoľný vstup do mora. Môžete tu využiť sprchy so sladkou vodou. Pre športových nadšencov sú pripravené ihriská pre plážový volejbal, požičovne vodných bicyklov, vodných i motorových skútrov. Ponuka ostatných služieb je tu maximálna, vyskúšať môžete let padákom za motorovým člnom, jazdu na banáne alebo lodné výlety na priľahlé ostrovy Hvar a Brač s ochutnávkou čerstvo ulovených rýb. Odporúčame návštevu nádherných pláží v susednej Brele alebo v Baško Polje, ku ktorým sa ľahko dostanete po pobrežnej promenáde z Bašky Vody.

Kliknite na počasie v Chorvátsku, kde sa dozviete aktuálnu predpoveď.
Prehľad našich najobľúbenejších apartmánov v Chorvátsku.

Súradnice apartmánov vila Topalovič:

GPS súradnice: N 43° 21, 657´   E 16° 56, 996´ (formát: DD MM.mmm teda stupne° Minúty´)
Google maps súradnice:
43.360942    16.94994 (formát DD.ddddd teda stupne°)

Na stránke pokyny k zájazdom nájdete ďalšie potrebné informácie.

Zľavy:

 • dieťa do 3 rokov – zdarma
 • dieťa do 6 rokov – zľava 26 €
 • seniori od 65 rokov zľava 5 % z ceny pobytu
 • vernostná zľava pre stálych klientov – 8 € osoba/pobyt
 • skupinové zľavy – individuálne po dohovore podľa počtu účastníkov
 • zľava pre novomanželov, ktorí uzatvorili manželstvo v tomto roku - 5 % z ceny pobytu

Cena zahŕňa:

 • 7 x ubytovanie
 • pobytovú taxu
 • používanie klimatizácie, WiFi
 • spotrebu elektrickej energie a vody
 • zákonné poistenie CK
 • záverečné upratovanie
 • služby delegáta
 • parkovanie

Cena nezahŕňa:

 • dopravu
 • stravu
 • komplexné cestovné poistenie

Cena dopravy:

Do Bašky Vody sa môžete dopraviť vlastnným autom, alebo Vám zabezpečíme autobusovú prípadne leteckú dopravu. Bližšie informácie o doprave nájdete "TU".