Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Vodice > Apartmány Vodice

Apartmány Vodice - Chorvátsko

Ak hľadáte ubytovanie v rušnejšom letovisku s množstvom zábavy, dlhými plážami a krásnymi historickými domčekmi a kamennými námestíčkami v centre, potom sú pre Vás apartmány vo Vodiciach tou správnou voľbou. Kvalitné ubytovanie v účelne zariadených štúdiách, apartmánoch i izbách poskytujú naše apartmány Vodice.

Apartmány vo Vodiciach

Poloha apartmánov je úplne ideálna k prežitiu pohodovej a pokojnej dovolenky vo Vodiciach. Sú umiestnené v pokojnejšej časti letoviska, pritom dostatočne blízko pláže a neďaleko centra. Od pláže sú apartmány vo Vodiciach vzdialené cca 300 m a od centra necelých 10 minút chôdze (cca 800 - 900 m). Výnimkou je vila Bilan, ktorá je od pláže vzdialená iba 80 m a 250 m od centra mesta.

K ubytovaniu vo všetkých apartmánoch Vám na želanie zabezpečíme aj stravovanie formou polpenzie, ktorá je podávaná v reštaurácii Luka (vzdialenosť max. 150 m od domu). Raňajky sú servírované, večere si môžte výbrať z dvoch servírovaných menu. Do ponuky sme zaradili tiež penzióny Vodice, konkrétne obľúbený Penzión Katka, ktorý poskytuje stravovanie priamo v priestoroch penziónu (raňajky aj večere sú servírované). 

Na všetkých apartmánoch Vás po príchode navštívi delegát, ktorý Vám podá potrebné informácie a ponúkne aktuálne fakultatívne výlety. Vyraziť môžete napr. do neďalekého Šibeniku, Národného parku Krka, príp. na lodný výlet do Národného parku Kornati.

Apartmány vo Vodiciach môžeme odporučiť ako rodinám s deťmi, tak všetkým, ktorí sa chcú baviť a hľadajú rušnejšie letovisko plné zábavy.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Vyberte si Apartmány vo Vodiciach

Apartmány Vila Zdravko Chorvátsko - Vodice

Apartmány Zdravko sa nachádzajú v pokojnejšej časti obľúbeného letoviska Vodice. Od krásnej kamienkovej pláže je to iba 150 m. Centrum je vzdialené c... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Zdravkofirst minute 5%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Ivan Šibenická riviéra - Vodice

Nádherná luxusná vila s bazénom sa nachádza v pokojnej časti obľúbeného letoviska Vodice v Severnej Dalmácii. Bazén s rozmermi 8x4 m môžu hostia bezp... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila IvanFirst Minute 5%

KÚPIŤ