Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Zadar > Apartmány Zadar

Apartmány Zadar 2016 - Chorvátsko

Radi by sme Vám na tejto stránke predstavili rôzne typy apartmánov v Zadare a jeho okolia.

Väčšina našich klientov uprednostňuje ubytovanie v apartmánoch oproti hotelom nielen z finančných dôvodov ale aj z dôvodu väčšej variability a väčšieho priestoru. Apartmány sú výhodnejšie najmä pre rodiny s deťmi kedy môžeme ponúknuť variantu s jednou alebo dvoma spálňami. Rodičia a deti tak spia oddelene a každý má svoje súkromie.  Apartmány v Zadare aj celej severnej Dalmácii väčšinou disponujú na každej vile týmto typom apartmánov.

Apartmány v Zadare, Bibinje

Penzion Ivo, Apartmány ZadarZadar je mesto nachádzajúce sa v Severnej Dalmácii. Jedná sa o rušnejšie mesto s nepreberným množstvom obchodov, reštaurácií a množstvom zábavy. Ubytovanie je tu možné v apartmánoch všetkého druhu. Pre klientov vyhľadávajúcich pokojnejšie letovisko, je ideálne Bibinje, ktoré sa nachádza približne 6 km od historického Zadaru. Je tu možnosť si do Zadaru zájsť na nákupy ako autom, tak miestnou autobusovou dopravou. Z Bibinje si môžete urobiť výlety tiež do národného parku Kornati, ktorý sa nachádza na ostrove Kornat. Ďalšie výlety sú možné na Plitvické jazerá, Krka, Paklenica a podobne. Pred letoviskom Bibinje sa nachádzajú ostrovy Ugljan, Pašman, Lž, Žut, Sestrunj a ďalšie. Možné sú aj lodné výlety, ktoré si možno zakúpiť priamo na pláži. 

Bibinje sa nachádza v severnom Chorvátsku, takže je to ideálna voľba pre rodiny s deťmi, pretože vzdialenosť z Bratislavy je približne 770 km. Cesta teda netrvá príliš dlho.

V Bibinje ponúkame penzión Ivica, kde je možnosť ubytovať sa v izbách, štúdio-apartmánoch alebo v apartmánoch. Apartmány sú priestranné, ponúkajú dve oddelené spálne a sú ideálne až pre 6 osôb. Penzión Ivica je naše popredné pobytové miesto v Bibinje a na Zadarskej riviére vôbec. Pri dome je bazén, ležadlá a možnosť posedenia. V prípade záujmu sa tu požičiavajú bicykle, takže je aj možnosť okolie si prejsť na bicykli a pozrieť si miestnu prírodu a krajinu. Okolie je po rovine, takže aj seniori môžu bez problémov chodiť po okolí a robiť si prechádzky.

Pláže sú v Bibinje kamienkové s pozvoľným vstupom do mora alebo aj betónové móla, slúžiace k rýchlemu rannému osvieženiu. More je priezračné a čisté. Pláže sú dostatočne široké a priestranné. Ubytovanie v apartmánoch v Bibinje je ideálna voľba aj pre náročnejšiu klientelu.

Milovníci potápania tu môžu preskúmavať podmorské krásy ako priamo v Bibinje, tak aj na protiľahlých ostrovoch, kde sú ideálne podmienky.

V centre je veľká Marina -  prístav, kde kotví rad lodí, ktoré si možno na mieste zapožičať a preplávať okolie.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií