Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Omiš > Autocampy Omiš

Autocampy Omiš - Chorvátsko

Autocampy Omiš ponúkame v okolí malebnej osady Ruskamen priamo nad morskou plážou, umiestnené pod Jadranskou magistrálou.

autocampy v OMIŠi

Autocamp Ruskamen pri Omiši je vzdialený cca 880 km od hraničného prechodu v Mikulove, teda v dobrej dostupnosti zo SR. Veľa informácií o Omiši aj Makarskej riviére získate na stránke Dovolenka Omiš.

Ubytovanie v autocamp Omiš - Ruskamen

je poskytované v kvalitne vybavených stanoch a chatkách, ktoré sú umiestnené v tieni borovíc neďaleko mora. Stany i chatky sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre bývanie, spanie, varenie a stolovanie, nechýba ani chladnička a stanová mini kuchynka. Autocamp Omiš sú dobre  vybavené sociálnym zariadením (teplá voda samozrejmosťou po celý deň) a občerstvením s pekným posedením vonku v zatienenej záhradke. Diskotéky sa konajú v blízkom hotela Ruskamen.autocampy Omiš

V mieste je zabezpečené pravidelné autobusové spojenie do blízkeho Omišu, kam je možné taktiež vyraziť za nákupmi i zábavou.

Autocampy v Omiši majú vhodnú polohu pre absolvovanie výletov do okolia. Z autocampov v Omiši sa môžete vydať napríklad na pevnosť Klis, do jaskyne Vranjača, na niektorý z lodných výletov, napr. na ostrov Brač - do miest Postira, Supetar, Bol (známa pláž Zlatni rat).

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií