Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Autocampy v Chorvátsku

Autocampy Chorvátsko

Ak ste vyznávači kempovania, máte radi čistú, nepoškvrnenú prírodu a k tomu priezračné more, potom je ideálnou voľbou prežiť svoju dovolenku na niektorom z ponúkaných autocampingov v Chorvátsku.

Autocampy v Chorvátsku

Kvalita služieb Vás príjemne prekvapí, väčšina autocamping v Chorvátsku je na veľmi dobrej úrovni. V posledných rokoch boli rekonštruované sociálne zariadenia, vytvorené nové parkovacie a ubytovacie miesta, rozšírený počet reštauračných i ďalších stravovacích zariadení. Ak to priestor dovoľoval, boli tiež rozšírené alebo novo vybudované športoviská, teda ihriská pre plážový volejbal, tenisové kurty a pod. Majitelia autocampov v Chorvátsku ale nezabudli ani na rodiny s deťmi, preto vybudovali alebo zrekonštruovali detské ihriská pre najmenších ale aj väčšie deti.

Autokempy v Chorvatsku

Boli tiež vybudované nové bazény a detský bazén so sladkou vodou, ktoré využijú najmä neplavci. Ceny sú vo väčšine autocampov v Chorvátsku na relatívne rozumnej úrovni, v každom prípade zaplatíte menej než za apartmány. Celkový prehľad oblastí pre Vašu dovolenku v Chorvátsku nájdete na príslušnej stránke.

Ak na našich stránkach chýba ponuka akéhokoľvek autocampu kdekoľvek v Chorvátsku, radi Vám na želanie vyhotovíme ponuku na mieru vrátane cenovej kalkulácie.

Ak by ste radšej bývali na apartmánoch potom celú ponuku apartmánov v Chorvátsku môžete zhliadnuť na príslušnej stránke. Pre Klientov, ktorí cestujú do Chorvátska autobusom sme pripravili informácie o autobusových zájazdoch do Chorvátska.

 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií