Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka Čierna Hora > Dovolenka Bečiči

Dovolenka Bečiči - Čierna Hora

Dovolenka Bečiči je veľmi vyhľadávanou voľbou aj medzi slovenskými turistami. Letovisko Bečiči sa nachádza na známej Budvanskej riviére, východne od Budvy, do ktorej je možné dôjsť po 4 km dlhej promenáde. Tá vedie z Bečiči pozdĺž budvanskej pláže a prístavu až k samotnému starému jadru mesta.

Dovolenka v Bečiči

Medzi Bečiči a Budvou jazdia mikrobusy, ktoré sú v prevádzke až do neskorých nočných hodín. Využiť môžete tiež atraktívny turistický vláčik. Dovolenka v Čiernej Hore - Bečiči je ideálnym miestom ako pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie letovisko, tak aj pre tých, ktorí si večer radi vyrazia za zábavou. Milovníci zábavy majú k dispozícii bohatú ponuku zábavy v Budve a v neskorých večerných hodinách sa mikrobusom alebo turistickým vláčikom vrátia do pokojného prostredia letoviska Bečiči. 

To, čo však turistov na dovolenku do Bečiči najviac ťahá je ozajstný klenot tohto letoviska - dlhá piesočnatá pláž pokrytá hrubším pieskom. Vstup do mora je navyše veľmi pozvoľný, čo určite ocenia nielen rodiny s malými deťmi, ale aj seniori. Pláž v Bečiči je 1800 m dlhá a končí až v malej rybárskej dedinke Rafailoviči, do ktorej si môžete pozdĺž pláže urobiť príjemný výlet. Po pobrežnej promenáde do Rafailoviči dorazíte pomalšou chôdzou do 20-tich minút.

Dovolenku v Bečiči

si môžete spestriť najrôznejšími výletami. Blízkosť veľkého turistického centra Budvy, ktoré sa navyše môže pochváliť krásnym historickým jadrom s úzkymi uličkami, povedie Vaše kroky najskôr práve sem. 25 km severne sa v zálive Boka Kotorska nachádza mesto Kotor, staré historické mesto zapísané na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Pre návštevu Kotoru je dobré vymedziť si minimálne polovicu dňa, keďže väčšinu času zaberie výstup k pevnosti Sv. Ivan, avšak za predpokladu, že sa k pevnosti rozhodnete vystúpiť. K pevnosti Sv. Ivan nad Kotorom vedie cca 1500 schodov, ktorých zdolanie dá zabrať, no na oplátku Vám výstup hore poskytne dych vyrážajúci výhľad a ten naozaj stojí za to. Zájsť si tiež môžete ešte kúsok za Kotor do Perastu, pri ktorom sa nachádzajú malé ostrovčeky Gospa od Skrpjela a Sv. Djordje. Necelých 7 km južne od Bečiči môžete navštíviť mestečko Sveti Stefan a prezrieť si zblízka milionársky polostrovček -  zdobia ho mnohé publikácie o Čiernej Hore.

Dovolenku v Bečiči môžeme odporučiť nielen rodinám s deťmi, seniorom a milovníkom piesočnatých pláží, ale aj tým, ktorí si radi užívajú čulý nočný život - tento si plnými dúškami môžu užívať v susednom letovisku Budva.

Pozrite ponuku ubytovania v Bečiči a pokiaľ Vás nezaujala, pozrite sa tiež na ponuku ubytovania v Budve.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenky v Bečiči

Apartmány Vila More Čierna Hora - Bečiči

Apartmány Vila More sa nachádzajú v krásnom prostredí letoviska Bečiči, ktoré priamo nadväzuje na známe turistické letovisko Budva. Apartmány sú vzdi... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila MoreFIRST MINUTE 5%

KÚPIŤ

Hotel Splendid & Spa Resort***** Čierna Hora - Bečiči

Moderný a veľmi luxusný hotel sa nachádza v centre Bečići. Je ľahko dostupný z Jadranskej magistrály a pritom sa nachádza priamo pri 1800 m dlhej pie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaStravovanieLetecká doprava Hotel Splendid & Spa Resort*****

KÚPIŤ

Hotel Montenegro Beach Resort**** Čierna Hora - Bečiči

Hotel sa nachádza priamo v centre Bečići a je jedným z najmodernejších a najkvalitnejších hotelov na pobreží, ktorý poskytuje ubytovanie v Čiernej Ho... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénLetecká doprava Hotel Montenegro Beach Resort****

KÚPIŤ

Fotogaléria