Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka stredná Dalmácia > Dovolenka Brela

Dovolenka Brela - Chorvátsko

Letovisko Brela je jedno z najznámejších letovísk nielen Dalmácie ale celého Chorvátska. Počas posledných desaťročí sa Brela na Makarskej riviére stala jedným z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších turistických miest v Dalmácii. Prispelo k tomu hlavne atraktívne prírodné prostredie, čisté kamienkové, piesčité a romanticky upravené pláže (po okraji, medzi borovicami, vedie promenáda).

DOVOLENKA NA Brele

Celková dĺžka malebného pobrežia Brela meria asi 5 km. Promenáda ďalej pokračuje cez Bašku Vodu, Baško Polje až do Promajny.

Stredozemné podnebie, športové terény, marina, ekologické prostredie a kľud, najvyššia kvalita v príjemných štýlových reštauráciách a veľmi kvalitné ubytovanie, to všetko garantuje nezabudnuteľnú dovolenku na Brele. 

Pobytové miesta na Brele bývajú veľmi rýchlo predané, ale nezúfajte, radi Vám ponúkneme prežitie dovolenky v nemenej krásnych susedných destináciách. Dovolenku v Baške Vode môžete prežiť v niekoľkých obľúbených vilkách. Ak uprednostňujete pokojnejšie miesta, potom určite nezabudnite na dovolenku v Omiši, ktorá je cenovo dostupnejšia ale so zachovaním kvalitných služieb.Dovolenka Brela

Dovolenka na Brele - Jakiruši

Jakiruša je najpokojnejšia časť Brely s pomerne riedkou zástavbou vo svahoch plnej zelene. Najväčšou devízou sú nepreľudnené pláže, krásna dlhá promenáda a v neposlednom rade kvalitné ubytovanie. Brela je miestom pre skutočnú relaxáciu a odpočinok. Čisté, priezračné more a starostlivosť o okolie najlepšie potvrdzujú udelené početné turistické ocenenia. Už 8 rokov je pláž Punta rata nositeľkou Modrej vlajky, najväčšieho medzinárodného ocenenia za čistotu mora a okolia. Vztyčovanie Modrej vlajky na deň Planéty Zeme 5. júna, je slávnostná udalosť.

Dovolenka na BrelePláže v letovisku Brela - Jakiruša patria k najkrajším na pobreží. Tiahnu sa pozdĺž celého mesta asi 1,5 km. Sú pokryté drobnými okruhliakmi a pieskom, obklopujú ich zatienené borovicové lesy, v ktorých stoja v riedkej zástavbe apartmánové domy, ďalej potom hotely. Pri pobreží, vytvárajúcom menšie zátoky, sa z mora týčia roztrúsené malebné skaliská.

Americký časopis Forbes umiestnil pláž v letovisku Brela medzi desať najkrajších vo svete, kde obsadzuje šieste miesto, a prvé v Európe! Najväčšou devízou pre ubytovaných hostí na Brele - Jakiruši je pokoj, ktorý je zabezpečený vďaka riedkej zástavbe vo svahoch plnej zelene, ďalej možnosť večerných prechádzok po dlhej a nepreľudnenej promenáde a v neposlednom rade kvalitné ubytovanie. Pláže sú na celej Makarskej riviére prispôsobené aj potrebám invalidov.

Pozrite si fotogalériu Brela, ktorá Vás určite bude inšpirovať.

DOVOLENKA NA Brela
je jedno z najznámejších letovísk nielen Dalmácie ale celého Chorvátska . Počas posledných desaťročí sa Brela na Makarskej riviére stala jedným z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších turistických miest v Dalmácii vďaka atraktívnemu prírodnému prostrediu , čistým kamienkovým , piesčitým a romanticky upraveným plážam, po okraji , medzi borovicami , vedie promenáda .
Celková dĺžka malebného pobrežia Brela meria asi 5 km . Promenáda ďalej pokračuje cez Bašku Vodu , Baško Polje až do Promajny .
Stredozemné podnebie , športové terény , marina , ekologické prostredie a kľud , najvyššia kvalita v príjemných štýlových reštauráciách a veľmi kvalitné ubytovanie , to všetko garantuje nezabudnuteľnú dovolenku na Brele .
Pobytové miesta na Brele bývajú veľmi rýchlo predané, ale nezúfajte , radi Vám ponúkneme prežitie dovolenky v nemenej krásnych susedných destináciách . Dovolenku v Baške Vode môžete prežiť v niekoľkých obľúbených vilkách . Ak uprednostňujete pokojnejšie miesta , potom určite nezabudnite na dovolenku v Omiši , ktorá je cenovo dostupnejšie ale so zachovaním kvalitných služieb .
Dovolenka na Brele - Jakiruši
Dovolenka BrelaJakiruša je najpokojnejšie časť Brely s pomerne riedkou zástavbou vo svahoch plnej zelene . Najväčšou devízou sú nepreľudnené pláže , krásna dlhá promenáda a v neposlednom rade kvalitné ubytovanie . Brela je miestom pre skutočnú relaxáciu a odpočinok . Čisté , priezračné more a starostlivosť o okolie najlepšie potvrdzujú udelené početné turistické ocenenia . Už 8 rokov je pláž Punta rata nositeľkou Modrej vlajky , najväčšieho medzinárodného ocenenia za čistotu mora a okolia . Vztyčovanie Modrej vlajky na deň Planéty Zeme 5. júna , je slávnostné udalostí .
Pláže v letovisku Brela - Jakiruša patrí k najkrajším na pobreží . Tiahnu sa pozdĺž celého mesta asi 1,5 km . Sú pokryté drobnými okruhliakmi a pieskom , obklopujú ich zatienené borovicové lesy , v ktorých stoja v riedkej zástavbe apartmánové domy , ďalej potom hotely . Pri pobreží , vytvárajúcom menšie zátoky , sa z mora týči roztrúsené malebné skaliská .
Dovolenka na BreleAmerický časopis Forbes umiestnil pláž v letovisku Brela medzi desať najkrajších vo svete , kde obsadzuje šieste miesto , a prvé v Európe ! Najväčšou devízou pre ubytovaných hostí na Brele - Jakiruši je pokoj , ktorý je zabezpečený vďaka riedkej zástavbe vo svahoch plné zelene , ďalej možnosť večerných prechádzok po dlhej a nepreľudnené promenáde a v neposlednom rade kvalitné ubytovanie . Pláže sú na celej Makarskej riviére prispôsobené aj potrebám invalidov .
Pozrite fotogalérii Brela , ktorá Vás určite bude inšpirovať .

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka na Brele

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusná dovolenka Brela, Vila Katarina - luxusné ubytovanie hotelových kvalít za veľmi príjemné ceny! Vila Katarina je umiestnená v pomerne pokojnej ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila KatarinaLast minute 2%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla sa nachádzajú vo svahu. Cesta z pláže k domu síce vedie do kopca, toto je však plne vynahradené krásnym výhľadom na more, protiľahlý ... KlimatizáciaPlážObchodStravovanieDomáci miláčikoviaAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila PerlaLast minute 2%

KÚPIŤ