Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > DOVOLENKA > Dovolenka Čierna Hora > Dovolenka Čanj

Dovolenka Čanj

DovolenKA v ČANJi

Zhruba v polovici čiernohorského pobrežia sa nachádza neveľké letovisko Čanj. Hoci rozlohou je skôr menším letoviskom, dovolenka v Čanj ponúka bohaté možnosti vyžitia, a to najmä pozdĺž promenády, ktorá je lemovaná množstvom reštaurácií, barov, občerstvení a ďalších obchodíkov. Z veľmi bohatej ponuky ubytovacích kapacít sme pre Vašu dovolenku v Čanj vybrali apartmány, u ktorých sme presvedčení, že ponúkajú jedinečný pomer kvality a ceny.

Letovisko nájdete zhruba 10 kilometrov južne od obľúbeného letoviska Petrovac na Moru a 6 kilometrov severne od vyhľadávaného Sutomore. Cestu do Čanj si môžete rozdeliť na dve časti - ponúkame možnosť prespania na Plitvických jazerách, príp. pri národnom parku Krka.

Perlové pobrežie, ako býva tunajšia oblasť nazývaná, je považované za jedno z najkrajších v Čiernej Hore. Letovisko sa pýši viac ako 1000 metrov dlhou štrkovo-pieskovou plážou vybavenou  všetkým potrebným. Na pláži si môžete zapožičať set lehátok so slnečníkom (za poplatok) a nechýbajú tu ani plážové bary, WC či sprchy. Veľkou devízou je možnosť plavby na neďalekú Kráľovninu pláž (Kraljičina plaža), ktorá je prístupná iba z mora. Lístok na loď si môžete zakúpiť na samom konci pláže (vzdialenejší koniec pri príchode do Čanj) a jeho cena je cca 2-3 €/os. a platí pre cestu tam aj späť. Zhruba po piatich minútach plavby ste na mieste a môžete si užívať radovánok v krištáľovo čistej vode. Aj tu je možné prenajať set "lehátok" so slnečníkom. Pri pláži sa nachádza jedna reštaurácia, resp. skôr občerstvenie, kde je možné zakúpiť jedlo i pitie.

Za potápaním je možné vyraziť k Čiernemu mysu (južne od Čanj), ktorý je prístupný aj po súši cez Zagrad. Pri myse môžete tiež sledovať priebeh archeologických prác.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie dovolenka v Čanji

Apartmány Perla Černá Hora - Čanj

Moderný apartmánový dom Perla bol postavený v roku 2016, ponúka teda krásne nové a najmä luxusné ubytovanie spĺňajúce požiadavky aj tej najnáročnejš... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaLetecká doprava Apartmány Perlafirst minute 10%

KÚPIŤ